اخبار انتشارات کتیبه نوین

آشنایی نسل جوان با تاریخ ایران از طریق مطالعه محقق می شود

آشنایی نسل جوان با تاریخ ایران از طریق مطالعه محقق می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد هادی احمدی طبا ظهر دوشنبه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی اردستان، اظهار داشت: در خصوص جذب اعضا برای کتابخانه های عمومی نیاز است که دانش آموزان را به سمت کتابخانه ها روانه کرده و آنها را عضو کتابخانه کنیم تا از مزایای کتابخانه ها استفاده کنند.

وی افزود: متأسفانه در حوزه اطلاع رسانی برای کتابخوانی ضعیف هستیم، یکی از موضوعاتی که رهبر انقلاب بر روی آن نظر دارند تاریخ ایران است و باید مصادیق تاریخی کشور را افراد با مطالعه کردن بشناسند.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: بزرگترین قحطی در زمان پهلوی به خاطر انگلستان در ایران ایجاد شد و نیمی از مردم جان خود را از دست دادند که این مطالب تاریخی را باید مردم بدانند که از طریق مطالعه و خواندن کتاب به دست می‌آید.

احمدی‌طبا بیان کرد: در خصوص ایام ماه رجب و شعبان کتاب‌های فوق‌العاده بی نظیری وجود دارد که می‌توان از آنها برای نوجوانان و جوانان استفاده کرد که این کتاب‌ها دیدگاه جوانان را عوض می‌کند.

وی در خصوص راه اندازی کافه کتاب در شهرستان، تصریح کرد: در خصوص ایجاد کافه کتاب برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده که همچنین با همکاری و مشارکت شهرداری و جذب خیران راه اندازی خواهد شد.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین