اخبار انتشارات کتیبه نوین

اختصاص اعتبار خرید از سامانه خرید از کتابفروشی به اهالی قلم

اختصاص اعتبار خرید از سامانه خرید از کتابفروشی به اهالی قلم

به گزارش خبرگزاری مهر، طبق اطلاعاتی که پیش‌تر منتشر شده، اهالی قلم واجد شرایط، با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌توانند اعتبار خرید کتاب از سامانه خرید از کتابفروشی را دریافت کنند.

طبق خبری هم که امروز سه‌شنبه ۲۰ دی منتشر شد، این‌اعتبار از روز شنبه ۲۴ دی همزمان با میلاد حضرت زهرا (س) تا شنبه ۱۵ بهمن همزمان با میلاد حضرت علی (ع) برای اهالی قلم قابل استفاده است.

طبق اطلاعات ثبت شده در سامانه اهل قلم و آئین‌نامه اجرایی اعتبار خرید کتاب (بن) اهل قلم، به بیش از ۹ هزار اهل قلم در پنج سطح مختلف بین ۲۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان اعتبار خرید کتاب از «سامانه خرید از کتابفروشی» به مبلغ کل بیش از ۲۳ میلیارد ریال اختصاص پیدا کرده است. همچنین اهالی قلم علاوه بر این اعتبار می‌توانند از یارانه یک میلیون ریالی که به کدملی آنها اختصاص پیدا کرده نیز استفاده کنند.

اهالی قلم واجد شرایط پس از دریافت پیامک مبنی بر اختصاص اعتبار خرید از «سامانه خرید از کتابفروشی»، به سایت c.ketab.ir مراجعه و ضمن ثبت نام، یارانه اختصاص یافته را در کیف پول خود مشاهده می‌کنند. این اعتبار پس از نهایی شدن سفارش خرید کتاب، در مرحله پرداخت محاسبه می‌شود.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین