اخبار انتشارات کتیبه نوین

ارسال رایگان محموله‌های با بهای کمتر از ۵۰ هزار تومان برای ناشران

ارسال رایگان محموله‌های با بهای کمتر از ۵۰ هزار تومان برای ناشران

به گزارش خبرگزاری مهر، ایوب دهقانکار مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه‌های مجازی کتاب، تحقق عدالت فرهنگی و از سوی دیگر تقویت صنعت نشر است.

وی افزود: طی هماهنگی‌های به عمل آمده با معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مقرر شد مردم عزیز کشورمان بابت ارسال محموله‌های خریداری شده در نمایشگاه هزینه‌ای پرداخت نکنند. ضمناً در خصوص محموله‌هایی که قیمت خالص آنها و قیمت مندرج در فاکتور کمتر از ۵۰ هزار تومان باشد با یارانه معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه مجازی کتاب تهران، ناشران هزینه‌ای بابت ارسال پرداخت نکنند.

دهقانکار ادامه داد: بنابراین هزینه ارسال برای خریدار صفر است اما با عنایت به اینکه با توجه به ماهیت نمایشگاه مجازی کتاب، ارسال کتاب بر اساس پشت جلد در کتاب‌های ارزان برای ناشران صرفه اقتصادی ندارد مقرر شد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یارانه مورد نیاز برای ارسال کتاب‌ها را طبق شرایطی همچون ارائه خدمات سرویس سفارشی با کیفیت سرویس پیشتاز، ارسال محموله‌های با قیمت فاکتور کمتر از ۵۰ هزار تومان به صورت رایگان، ارسال هر بسته تا ۲ کیلوگرم با حدود ۷۰ درصد تخفیف و پرداخت مبلغ ۵ هزار تومان، ۲۵ درصد تخفیف در هزینه ارسال بیشتر از ۲ کیلوگرم و عرضه کارتن ویژه ارسال کتاب با قیمت تمام شده و بدون سود در شعب و دفاتر پست تأمین کند.

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران افزود: طبق هماهنگی با شرکت ملی پست ایران مقرر شد خدمات سرویس سفارشی برای ارسال کتاب‌های ویژه نمایشگاه مجازی کتاب تهران در حد کیفیت پیشتاز ارتقا یابد. همچنین شرکت ملی پست ایران کارتن‌های ویژه‌ای برای ارسال کتاب طراحی و تولید کرده و طی توافق به عمل آمده این کارتن‌ها به قیمت تمام شده بدون سود در شعب و دفاتر پستی به ناشران عرضه می‌شود.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *