در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید...

انتشارات در شیراز، بهترین ناشر و انتشارات در شیراز

انتشارات در شیراز، بهترین ناشر و انتشارات در شیراز

نشر در اصل تلاقی‌گاه پدیدآورندگان و خوانندگان است. پدیدآورنده یک اثر (نویسنده، مترجم و…) برای رساندن اثر به دست خواننده باید اثرش را به دست فرد یا مؤسسه‌ای بسپارد که تخصص و تجربه و سرمایه‌ی کافی را برای حک و اصلاح، چاپ، تکثیر و توزیع آن اثر دارد. از سوی دیگر خواننده نیز برای به دست آوردن یک اثر، به پدیدآورنده مراجعه نمی‌کند بلکه به ناشر مراجعه می‌کند.

چگونه انتشارات، نشر و ناشر کتاب در شیراز پیدا کنیم؟

برای انتخاب ناشر خوب و متناسب با موضوع کتاب آیتم‌های مختلفی را باید مدنظر قرار داد. برای این کار می‌توانید به‌صورت رایگان با مشاوران انتشارات کتیبه نوین مشورت کنید.

انتشارات کتیبه نوین در شیراز

انتشارات کتیبه نوین در شیراز با ده سال سابقه درخشان و با چاپ بیش از هزار عنوان کتاب دارای مجوز رسمی نشر مکتوب به شماره پروانه  ۱۱۶۴۸ و مجوز نشر دیجیتال به شماره پروانه 14576 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مفتخر است حاصل سال‌ها تجربه و حضور خود در صنعت چاپ و نشر کتاب، را به نویسندگان، فرهیختگان و علاقه‌مندان به فرهنگ و دانش که تمایل دارند آثار، تألیفات، ترجمه، پایان‌نامه، رساله دکتری و مطالب گردآوری شده خود را به کتاب تبدیل کنند، ارائه نماید.

شما در هر زمینه که فعالیت می‌کنید و دارای تجربه، تخصص و دانش هستید می‌توانید مطالب خود را به کتابی ارزشمند و ماندگار تبدیل کرده و برای خود اعتباری مضاعف در حرفه و محیط اجتماعی خود فراهم آورید.

با داشتن یک رزومه قوی شانس اشتغال و ادامه تحصیل خود را افزایش دهید. لازم به ذکر است در مصاحبه آزمون دکتری داشتن کتاب دارای بالاترین امتیاز می‌باشد. انتشارات کتاب کتیبه نوین جهت ارائه خدمات چاپ و نشر کتاب‌های شما از این امتیاز برخوردار است که خدمات تخصصی کل فرآیند چاپ کتاب را با نازل‌ترین قیمت، در تیراژ دلخواه و کوتاه‌ترین زمان به انجام رساند.

برخی از دانشجویان تمایل دارند حاصل کارهای پژوهشی خود را که در قالب تز یا رساله منتشر شده است به کتاب نیز تبدیل کنند و این انتشارات آماده ارائه خدمات کامل در این زمینه است. از سوی دیگر افرادی نیز که متقاضی چاپ شعر، داستان، مطالب گردآوری شده، ترجمه یا تألیفات خود هستند می‌توانند از خدمات این انتشارات استفاده نمایند؛ بنابراین شما می‌توانید با همکاری انتشارات کتیبه نوین به هدف خود که  همانا داشتن یک کتاب معتبر است دست یابید.

فعالیت‌های انتشارات کتیبه نوین در زمینه چاپ و نشر کتاب شامل:

تأیید محتوای کتاب توسط اساتید مجرب، تایپ تخصصی و متناسب با فرمت کتاب، اخذ شابک یا ISBN، تبدیل فرمت اثر به فرمت کتاب (برای کسانی که قصد تبدیل پایان‌نامه و رساله دکتری به کتاب را دارند)، ویراستاری متن، صفحه‌آرایی کتاب، اخذ فیپا از کتابخانه ملی ایران، طراحی جلد، اخذ مجوز کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اخذ مجوز طراحی جلد، لیتوگرافی، چاپ کتاب، اعلام وصول کتاب می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی انتشارات و چاپ کتاب را مطالعه فرمایید.

نشر در شیراز

نشر فرآیندی است که در آن دست‌نوشته‌ها، افکار و پیشنهادهای نویسندگان به اثر چاپی تبدیل و در میان جامعه پخش می‌کند. به عبارتی نشر مدیریت، تهیه و تولید مواد خواندنی آموزشی، علمی و…، چاپ و انتشار آن‌ها است.

نشر تنها چاپ و ارائه اثر به عموم نیست، بلکه می‌توانیم بگوییم: نشر عمل چاپ و ارائه یک کتاب یا هر نوع منبع اطلاع‌رسانی به مردم برای انتقال فرهنگ، افکار و عقاید است.

پذیرش اثر نخستین مرحله نشر است. پس از عقد قرارداد کتاب به مرحله آماده‌سازی می‌رود. در اینجا کتاب به صورت دست‌نوشته یا بر روی نرم‌افزار است. در این مرحله اثر با شیوه‌نامه منطبق، ویرایش و به نسخه‌پردازی سپرده می‌شود.

در صورتی که کتاب از نظر نسخه‌پردازی ایراد نداشته باشد، به طراحی و تولید سپرده می‌شود. تا ویژگی‌های ظاهری کتاب مورد توجهی قرار گیرد. در بخش تولید فنی، کتاب طراحی، صفحه‌آرایی، تصویرگری و طراحی جلد می‌شود. طراحی جلد و نوع جلد به محتوای کتاب و مخاطبین آن بستگی دارد.

نشر کتیبه نوین در شیراز آماده ارائه صفر تا صد تمامی خدمات به نویسندگان و فرهیختگان حوزه چاپ و نشر می‌باشد.

ناشر در شیراز

مدیر انتشارات به نوعی همان ناشر است. وی بالاترین مقام در مؤسسه انتشاراتی است و وظیفه او، مانند هر مدیری در هر واحدی دیگر، اداره واحد و تصمیم‌گیری درباره امور انتشارات است. گاه در رأس هرم تشکیلات نشر، هیأت مدیره وجود دارد و آن‌ها از میان خود، یا حتی خارج از جمع خود، کسی را به عنوان مدیرعامل برمی‌گزینند.

در واحدهای دولتی و وابسته به دولت ممکن است هیأت امنا در رأس هرم تشکیلات قرار گرفته باشد. در نشر غیردولتی، مدیر ممکن است خود سرمایه‌گذار یا بانی اصلی باشد.

مدیر انتشارات فردی است که به وضعیت فرهنگی جامعه علاقه داشته و با آن آشنایی کامل دارد. او باید فردی دقیق بوده و توان سازماندهی و نظارت مناسب بر روی کلیه فرآیند تهیه و چاپ کتاب را داشته باشد. ناشر با فعالیت درست خود به بالابردن سطح فرهنگی جامعه کمک بزرگی می‌کند.

کار ناشر اجرا یا نظارت است به این معنی که کلیه مراحل لازم برای چاپ یک اثر شامل صفحه‌آرایی، لیتوگرافی، چاپ، صحافی، پخش و فروش کتاب توسط ناشر یا زیر نظر او انجام می‌شود.

مدیر انتشارات کتیبه نوین، آقای دکتر علی داودی با سال‌ها تجربه مفتخر است که در خدمت نویسندگان و صنعت چاپ و نشر کشور ایفای نقش می‌کند.

نکته: لازم به ذکر است با توجه به اینکه مکان انتشارات کتیبه نوین در شیراز می‌باشد اما آمادگی پذیرش سفارش و چاپ از سراسر ایران را دارد و این امر برای همکاری با نویسندگان از بعد فیزیکی مشکلی ایجاد نمی‌کند و نویسندگان بدون حضور فیزیکی می‌توانند به راحتی با انتشارات همکاری داشته باشند.

بهترین ناشر و انتشارات در شیراز

از جمله ملاک‌های بهترین انتشارات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. سابقه فعالیت
  2. تعداد کتاب‌های چاپ شده
  3. حیطه گسترده فعالیت
  4. حضور در نمایشگاه‌های استانی و بین‌المللی تهران
  5. رضایت مشتری
  6. کیفیت انجام کار
  7. مدت زمان انجام کار

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی راهنمای انتخاب ناشر و بهترین انتشارات را مطالعه فرمایید.

در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید…

صفحه اصلی وب‌سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *