به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا احمدی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی اظهار داشت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا برنامه‌های هفته کتاب و کتابخوانی با شعار دانایی و مانایی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی از برگزاری ۶۵ برنامه در هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان گلپایگان خبر داد و گفت: قصه گویی برای کودکان، برگزاری نشست‌های کتابخوانی، نقد کتاب، دیدار مجازی با نویسندگان، مسابقات نقاشی و خلاقیت، جلسات مشاوره‌ای و نمایشگاه کتاب در ۶ کتابخانه و تولید محتوای برتر توسط کتابداران از جمله برنامه‌ها است.

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان گلپایگان تصریح کرد: مسابقه کتابخوانی پیامبر رحمت با همکاری اعضای کتابخانه‌ها برگرفته از کتاب سیره پیامبر اکرم (ص) با نگاهی به قرآن کریم اثر حجت الاسلام قرائتی برگزار می‌شود.

وی گفت: واحد صحافی در کتابخانه آیت الله محمدی گلپایگانی با هدف تسریع در آماده سازی و بهسازی کتاب‌های آسیب دیده کتابخانه‌های عمومی شهرستان راه‌اندازی می‌شود.

احمدی از عضویت رایگان در کتابخانه شهرستان گلپایگان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد و گفت: علاقه مندان با مراجعه به سایت کتابخانه‌های عمومی شهرستان گلپایگان به صورت آنلاین ثبت نام و از خدمات رایگان تا یک سال استفاده کنند.

وی با بیان اینکه در جشنواره «بحار کتاب، انوار دانایی» حدود چهار هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی شهرستان گلپایگان اهدا شده است، تصریح کرد: این جشنواره به مدت یک ماه و نیم دیگر تمدید شده است.

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان گلپایگان تاکید کرد: به دلیل شیوع بیماری کرونا اعضای کتابخانه‌ها برای تمدید عضویت و درخواست کتاب به صورت تلفنی یا در فضای مجازی اقدام کنند.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.