اخبار انتشارات کتیبه نوین

برگزاری دومین دوسالانه جشنواره قصه گویی «نهال امید» در کرمانشاه

برگزاری دومین دوسالانه جشنواره قصه گویی «نهال امید» در کرمانشاه

معصومه حسنی خونسار در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور دومین دوسالانه جشنواره قصه گویی با عنوان «نهال امید» در کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی افزود: دومین دوسالانه جشنواره قصه گویی با عنوان «نهال امید» در استان کرمانشاه به میزبانی کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه برگزار و عموم مردم مخاطب هدف دومین دوسالانه جشنواره قصه گویی هستند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه تصریح کرد: در این جشنواره ۲ گروه کتابداران شامل دانشجویان رشته کتابداری، کتابداران شاغل نهادی مشارکتی و غیره و همچنین تمامی علاقه مندان شامل مادران، مربیان و شاغلان سایر دستگاه‌ها مانند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کانون مساجد و غیره به رقابت می‌پردازند.

حسنی خونسار گفت: بخش‌های جشنواره قصه گویی صحنه‌ای، دیجیتال و در سه سطح ملی، منطقه‌ای و استانی است.

وی با اشاره به بخش‌های جشنواره قصه گویی، اضافه کرد: علاقه‌مندان به شرکت در بخش قصه‌گویی صحنه‌ای می‌توانند فیلمبرداری از قصه‌گویی خود به صورت حضوری و بر صحنه بدون استفاده از جلوه‌های صوتی و تصویری، تدوین و به وبگاه جشنواره ارسال کنند.

حسنی خونسار در خصوص مراحل اجرایی دوسالانه «نهال امید» و زمان آن، خاطرنشان کرد: علاقمندان برای شرکت در جشنواره تا ۳۱ مرداد ماه مهلت دارند پس از ثبت نام در وبگاه، ویدئویی از قصه گویی خود را حداکثر چهار اثر، فیلمبرداری و ضبط کرده و به وبگاه جشنواره ارسال کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه بیان کرد: در مرحله مقدماتی استانی از ۱۲ نفر برتر این مرحله در استان کرمانشاه با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به نسبت میزان مشارکت در ۲ بخش (هر بخش سه نفر) قصه گویی صحنه‌ای و دیجیتال از ۶ نفر کتابدار با ۶ نفر سایر شرکت کنندگان تقدیر خواهد شد.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین