اخبار انتشارات کتیبه نوین

برگزیدگان پویش «هرکتابدار یک‌کتابخوان» تقدیر شدند

برگزیدگان پویش «هرکتابدار یک‌کتابخوان» تقدیر شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، برگزیدگان استانی و ملی پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور معرفی شدند.

به‌این‌ترتیب، پس از بررسی و داوری آثار ارسالی پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی، ۱۸۹ برگزیده ملی و استانی در این پویش معرفی شدند که براساس داوری این پویش۶ کتابدار تهرانی از برگزیدگان استانی پویش انتخاب و با اهدای لوح و جایزه از آنها تقدیر شد.

در این پویش هاجر قاسمی، کتابدار کتابخانه عمومی امامت شهرستان پردیس با معرفی کتاب «اثر مرکب» نوشته دارن هاردی، سمیه طهماسبی آقدرق، کتابدار کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) شهرستان ری با معرفی کتاب «دنیای سوفی» نوشته یوستین گردر، آمنه محمدی، کتابدار کتابخانه عمومی ایثار شهرستان شهریار با معرفی کتاب «ملانصرالدین زتگی خویشتنم» نوشته مسعود لعلی، آزاده موفق، کتابدار کتابخانه عمومی ایثار شهرستان شهریار با معرفی کتاب «رهایی از زندان ذهن» نوشته کاترین سوتکر، متیو مک کی، ثریا قلندری مسئول کتابخانه عمومی امام علی (ع) شهرستان شهریار با معرفی کتاب «مردن به روایت مرداد» نوشته مرجان صادقی و مهری فیاض، کتابدار کتابخانه عمومی شهید محلاتی شهرستان شمیرانات با معرفی کتاب «نخل سوخته» نوشته مهدی فراهانی از برگزیدگان سطح استانی این رقابت هستند که از آن‌ها با اهدای لوح و جایزه نقدی تقدیر به عمل آمد.

پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی پس از تعطیلی کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور به‌دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار شد.

در این پویش کتابداران و سایر علاقه‌مندان با ارسال ویدئوهای کوتاه در پیام‌رسان سروش یک‌کتاب را به طور خلاصه معرفی و برای خواندن سایر علاقه‌مندان معرفی می‌کردند.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *