اخبار انتشارات کتیبه نوین

بیش از هزار عنوان کتاب به گنجینه کتابخانه دانشگاه تهران اضافه شد

بیش از هزار عنوان کتاب به گنجینه کتابخانه دانشگاه تهران اضافه شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، فاطمه ثقفی با اعلام این خبر گفت: این کتابخانه در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، با هدف تأمین نیازهای اطلاعاتی دانشجویان، اعضای هیأت علمی و پژوهشگران به بررسی، انتخاب و خرید کتاب‌های فارسی و انگلیسی پرداخت.

وی افزود: این کتاب‌ها از ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ به تناوب و بر اساس دسته‌بندی‌های موضوعی در نمایشگاهی در طبقه همکف کتابخانه مرکزی به نمایش گذاشته شد.

دکتر ثقفی اظهار داشت: کتاب‌های خریداری شده شامل ۴۶ عنوان به زبان اصلی و نزدیک به یک هزار و ۱۰۰ جلد کتاب به زبان فارسی است. اعضای کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران از ابتدای مرداد ماه، پس از جست‌وجو و یافتن عناوین موردنظر در سامانه آذرسا می‌توانند برای مطالعه یا امانت این کتاب‌ها به کتابخانه مرکزی مراجعه کنند.

رئیس کتابخانه مرکزی، مرکز اسناد و تأمین منابع علمی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: امسال بعد از دو سال خرید کتاب لاتین هم میسر شد و تخفیف نمایشگاه کتاب ۱۴۰۱ کمک کرد تا خرید خوبی در بخش کتاب انگلیسی انجام شود. همچنین علاوه بر کتابخانه مرکزی، با تخصیص بودجه به کتابخانه‌های دانشکده‌ها و پردیس‌های دانشگاه تهران، یکایک آنها خرید خوبی را انجام دادند.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین