اخبار انتشارات کتیبه نوین

تجلیل از ۳ کتابدار برتر کتابخانه‌های کانون مساجد هرمزگان

تجلیل از ۳ کتابدار برتر کتابخانه‌های کانون مساجد هرمزگان

به گزارش خبرگزاری مهر، آیین تجلیل از کتابداران برتر کتابخانه های مساجد هرمزگان با حضور فرشاد محمدی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، اسلام خواجه یی سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد و کارشناسان روابط عمومی این ۲ دستگاه در بندرعباس برگزار شد.

سبحان تنی کتابدار کانون فرهنگی هنری انصارالحجه (عج) مرکز بخش شمیل، حسین دهقانی پور احمدی کتابدار کانون فرهنگی هنری شهید عباس کریمی محله ۲۰ متری شاه حسینی بندرعباس و فاطمه زارعی نصیرایی کانون فرهنگی هنری موسی بن جعفر (ع) روستای تمبانوشهرستان میناب در این آیین به عنوان کتابدار برتر تجلیل شدند.

فرشاد محمدی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان در این آیین از کتابداران مساجد و فعالان فرهنگی این حوزه به عنوان فرمانده هان خط شکن جنگ نرم یاد کرد و گفت: کتابخانه های مساجد با بهره گیری از ظرفیت نیروهای مومن انقلابی بخشی از بار نشر و ترویج فرهنگ کتابخوانی را بر دوش گرفته اند.

وی ضمن قدردانی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در کانون های فرهنگی هنری و کتابخانه های مساجد در راستای اشاعه و نهادینه سازی فرهنگ مطالعه در بین نوجوانان و جوانان، قول مساعد داد که اداره کل کتابخانه های عمومی هرمزگان در زمینه تجهیز کتابخانه های مساجد استان گام های جدی را بردارد.

اسلام خواجه یی، سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان نیز به بیان ظرفیت ها و توانمندی ها و همچنین فعالیت های کانون ها و کتابخانه های مساجد در حوزه کتاب و کتابخوانی پرداخت و گفت: ۱۴۰ کتابخانه مخزن دار و ۱۲۸ کتابخانه باز و یکهزار و ۶۳ کانون فرهنگی هنری در مساجد این استان فعالیت می کنند.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین