اخبار انتشارات کتیبه نوین

ترکیب‌بندی نمایشگاه کتاب به خاطر ساخت وسازهای مصلی کاملا تغییرکرد

انتشارات نشر کتاب چاپ کتاب فیپا شابک مجوز کتاب طراحی ویرایش صفحه آرایی ویراستاری کتیبه انتشارات کتیبه نوین پایان نامه چاپ کتاب قطع کتاب عطف کتاب قلم و فونت صحافی ناشر تایپ تالیف گردآوری ترجمه پخش کتاب کارت کتاب نمایشگاه جلد چاپخانه امتیاز مصاحبه کنکور دکتری نحوه محاسبه امتیازات آموزشی و پژوهشی در مصاحبه کنکور دکتری چرا باید کتاب چاپ کنیم؟ امتیاز مصاحبه کنکور دکتری نحوه امتیاز دهی در مصاحبه دکتری آیین نامه نحوه ارزیابی مصاحبه شوندگان دکتری نحوه امتیازدهی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد مصاحبه شوندگان دکتری نحوه امتیازدهی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد امتیاز مصاحبه کنکور دکتری داشتن کتاب تألیف و ترجمه کنکور دکتری منابع دکتری مصاحبه دکتری تقویت رزومه مقاله رساله دکتری دکترا تبدیل پایان نامه به کتاب هزینه چاپ کتاب چاپ کتاب دانشجویی چاپ کتاب تیراژ کم پایان نامه کارشناسی ارشد اخبار کنکور دکتری چاپ کتاب دانشجویی منابع کنکور دکتری هزینه چاپ کتاب تقویت

حسین صفری با اشاره به تغییرات ایجاد شده در مصلی بعد از گذشت دو سال که این نمایشگاه در آن برگزار نمی‌شد، درباره وضعیت این مجموعه برای میزبانی از نمایشگاه توضیح داد.

حسین صفری مدیر کمیته اجرایی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، درباره آخرین وضعیت آماده‌سازی مصلای امام خمینی (ره) کمتر از دو هفته مانده به آغاز فعالیت این نمایشگاه به خبرنگار مهر گفت: در موضوع ایجاد سالن‌های نمایشگاهی در فضای باز مصلی، کار جانمایی، نهایی و بخش‌های مستقر در این فضاها مشخص شده است و ما در حال گرفتن نقشه و تائیدیه گرفتن آنها از ستاد بحران و سایر بخش‌ها هستیم. در واقع استراکچر اولیه‌ی سازه‌هایی که قرار است در مصلی برپا شوند، نصب شده است و ما  در حال نصب چادر روی آنها و محکم‌کاری و اقدامات بعدی هستیم.

تامین ۳۰۰ خط تلفن و دیتای ۴۰۰۰ کارتخوان برای غرفه‌ها

وی برق مصلی را با توجه به نیاز بخش‌های مختلف نمایشگاه، ناکافی دانست و با اشاره به اهمیت این مسئله، افزود: خوشبختانه قرارداد ما با وزارت نیرو برای تامین برق مورد نیاز بخش‌های مختلف نمایشگاه، امضا شده است و دوستان در این وزارتخانه، قول برق‌رسانی به مصلی و اتصال برق این مجموعه به شبکه برق شهری را به ما داده‌اند.

مدیر کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب تهران همچنین گفت: در حوزه مخابرات و بحث‌های مربوط به دیتا، اینترنت و صوت، کارهای مربوطه انجام شده و به زودی ۳۰۰ خط تلفن به مصلی و دیتای ۴۰۰۰ دستگاه کارتخوان (برای خرید و فروش کتاب در غرفه‌ها) تامین می‌شود. البته تامین این زیرساخت‌ها بر عهده بانک شهر (بانک عامل نمایشگاه کتاب) است اما شرکت مخابرات هم در این زمینه همکاری خوبی با ما داشته است.

بارش‌های اخیر نقاط آسیب‌پذیر مصلی را از حیث نفوذ آب نمایان کرد

صفری با بیان اینکه هم‌اکنون کار تکمیل سازه‌های موقت در فضاهای باز و برق‌رسانی و موکت بندی این بخش‌ها در حال انجام است، به بارش‌های چند روز قبل در تهران اشاره کرد و یادآور شد: خوشبختانه این بارش‌ها نقاط آسیب‌پذیر مصلی از جمله رواق‌ها و نیز سازه‌های موقت را از حیث نفوذ آب، به ما نشان داد و موجب شد که ما به اتفاق همکاران مصلی نسبت به برطرف کردن آنها اقدام کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به تجمیع بخش‌های نمایشگاهی در صحن اصلی مصلی، امسال تمرکز ما در این بخش بیشتر خواهد شد و دوستانمان در ستاد بحران، موضوع تخلیه امن، دسترسی آسان به مقاصد خروجی مصلی و ایجاد مسیرهای امدادی را در دستور کار قرار داده‌اند.

شبستان ۶ اردیبهشت تحویل ستاد اجرایی نمایشگاه کتاب می‌شود

مدیر کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به تغییرات ایجاد شده در مصلی و ساخت و سازهای صورت گرفته در آن بعد از گذشت دو سال که نمایشگاه کتاب در آن برگزار نمی‌شد، درباره وضعیت فعلی این مجموعه جهت میزبانی از نمایشگاه امسال کتاب تهران گفت: مصلای امروز، هرگز آن مصلای دو سال قبل نیست و یک مصلای جدید است؛ چرا که رواق‌ها به آن اضافه شده است و لذا تمام ترکیب‌بندی نقشه نمایشگاهی ما تغییر کرده است.

وی ادامه داد: شبستان مصلی تا ۶ اردیبهشت ماه در اختیار برگزارکنندگان مسابقات قرآن کریم است و بعد از این تاریخ، تحویل ستاد اجرایی نمایشگاه کتاب تهران می‌شود و می‌بایست تا قبل از ۱۱ اردیبهشت کارهای مربوط به غرفه‌سازی در این بخش انجام شود و به اتمام برسد.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *