اخبار انتشارات کتیبه نوین

تولد یک رسانه جدید برای کتاب/ با «واو» وقت خود را با کتاب سپری کن

تولد یک رسانه جدید برای کتاب/ با «واو» وقت خود را با کتاب سپری کن

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به گزارش خبرنگار مهر، به تازگی مجله الکترونیکی «واو» با رویکرد ترویج و توسعه کتاب در فضای مجازی متولد شده است. این مجله با حضور جمعی از نویسندگان و فعالان حوزه کتاب شکل گرفته است که در آن روایت‌ها و دیدگاه‌های خودشان را درباره کتاب به اشتراک می‌گذارند.

واو در معرفی خود این طور نوشته است: «واو» مجله الکترونیکی با رویکرد کتاب است که می‌خواهد در آن از کتاب‌ها حرف بزند، حواشی اینجا در حاشیه هم نیستند، یعنی قرار است روی متن تمرکز کنیم و کاری به حواشی و سر و صداها نداریم. در این مجله آنچه موضوعیت دارد متن است و متن! برای همین وارد دعواهای هواداران پدرخوانده‌ها نمی‌شویم.

«واو» برای چه کسانی است؟

«واو» رسانه‌ای است برای کتاب‌ها و نویسنده‌ها و قصه‌هایی که تعریف می‌کنند. با «واو» می‌خواهیم همه وقتمان را با کتاب‌ها سپری کنیم، فارع از هیاهوی جهان! البته گروه دیگری که اینجا برای آن‌ها حرف دارد، مخاطبان است. کسانی که کتاب می‌خوانند ولی برای خواندن کتاب‌ها دنبال دلیل‌اند.

حرف حسابمان چیست؟

«واو حرف اضافه نیست»؛ این شعاری است که برای خودمان انتخاب کرده‌ایم و می‌خواهیم بر همین مبنا درباره کتاب‌ها حرف بزنیم. ادعا نداریم نگاهمان صد در صد درست است ولی تلاشمان این است که منصفانه به کتاب‌ها نگاه کنیم. سعی تحریریه «واو» بر این است که راهنمایی باشد برای کتاب‌ها تا مخاطب به درک شفاف‌تری از آن‌ها برسد.

حالا که تا اینجا آمده‌اید باید یادآوری کنیم که نقد و نظر برای بهتر شدن به ما کمک می‌کند، باورمان این نیست که کاملیم، برای همین شما با نوشتن نظرات و نقدهایتان برای رسیدن به نقطه مطلوب کمکمان کنید، یعنی برایمان بنویسید و «واو»ی شوید و بیایید عضوی از خانواده «واو» باشید.»

مجله الکترونیکی «واو» با بخش های داستان و رمان، زمانه و تاریخ، شمایل نویسنده، زیست و تجربه و کتاب ماه تفکیک شده است.

سردبیری مجله الکترونیکی «واو» بر عهده حسام آبنوس است که در سابقه خود خبرنگاری در حوزه کتاب خبرگزاری فارس و روزنامه جام‌جم، دبیری مجله هفتگی قفسه جام جم و نیز دبیری فرهنگی خبرگزاری ایسکانیوز را دارد.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *