اخبار انتشارات کتیبه نوین

ثبت‌نام ناشران خارجی برای سی‌وسومین نمایشگاه کتاب آغاز شد

ثبت‌نام ناشران خارجی برای سی‌وسومین نمایشگاه کتاب آغاز شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ناشران و موزعان خارجی متقاضی شرکت در نمایشگاه می‌توانند از امروز جمعه ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ با مراجعه به سامانه ketab.ir ضوابط و شرایط حضور در این نمایشگاه را مشاهده و با توجه به نوع فعالیت خود در یکی از بخش‌های آثار لاتین و عربی شرکت کنند.

ناشران در صورت تمایل به ثبت‌نام در بیش از یک بخش باید اطلاعات جداگانه هر بخش را تکمیل کنند.

نمایندگان ایرانی ناشران خارجی، علاوه بر ارائه نامه نمایندگی و یا اجازه فروش معتبر از ناشران خارجی باید پروانه نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یا پروانه کسب از اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران یا شهرستان داشته باشند.

همچنین، سال مبنای عرضه کتاب‌ها از ۲۰۱۸ به بعد خواهد بود و فروش مجازی فقط برای شرکت‌کنندگانی امکان‌پذیر است که در نمایشگاه حضور داشته و به صورت مستقیم نیز کتاب‌های خود را عرضه کنند.

ثبت‌نام ناشران خارجی برای حضور در «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» از ١٩ فروردین آغاز می‌شود و تا ٢۵ فروردین ماه ١۴٠١ ادامه خواهد داشت.

«سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا، به دو شکل فیزیکی در محل مصلای امام خمینی (ره) و مجازی در سامانه نمایشگاه به آدرس ketab.ir برگزار خواهد شد.

تاریخ برگزاری این دوره از نمایشگاه از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ۱۴۰۱ تعیین شده است.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین