ثبت‌نام اساتید دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه و سازمان‌ها و نهادها برای دریافت بن خرید کتاب از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از امروز شنبه اول اردیبهشت آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، امیرمسعود شهرام‌نیا قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به زمان ثبت‌نام اساتید دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه برای دریافت بن خرید کتاب گفت: اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه می‌توانند از امروز شنبه اول اردیبهشت تا چهارم همین ماه نسبت به ثبت‌نام از طریق سایت www.bon.tibf.ir اقدام کنند.

وی افزود: بن خرید کتاب اساتید و هیات علمی دانشگاه‌ها دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است که ۷۵۰ هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین و الباقی نیز توسط شخص دریافت کننده پرداخت می‌شود.

قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران تصریح کرد: بن کارت‌های خرید کتاب فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار خواهند داشت و نحوه ثبت‌نام در سایت به خوبی توضیح داده شده است.

شهرام‌نیا همچنین درباره مشارکت سازمان‌ها و نهادها برای دریافت بن خرید کتاب نیز گفت: بر اساس دستوالعمل صادر شده از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میزان مشارکت هر یک از سازمان‌ها و نهادها مشخص شده است؛ از این رو سازمان‌ها و نهادها نیز فرصت دارند از امروز اول اردیبهشت ماه تا پایان نمایشگاه نسبت به مشارکت و دریافت بن خرید کتاب اقدام کنند.

وی ادامه داد: کار بررسی درخواست‌ها از پس فردا (دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه) خواهد بود و از تاریخ ۸ اردیبهشت ماه نیز در صورت موافقت با درخواست‌ها بن‌های خرید کتاب به متقاضیان ارائه خواهد شد.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.