به گزارش خبرنگار مهر، ابوطالب جلالی ظهر سه شنبه در نشست انجمن کتابخانه های عمومی شاهرود به میزبانی فرمانداری با اشاره به اینکه کتابخانه‌های عمومی شهرستان دارای ۲۳ هزار عضو هستند و این امر رسالت مجموعه کتابخانه‌های عمومی را سنگین و البته مهم جلوه‌گر می‌سازد، تاکید داشت: باید ارائه خدمات در این حوزه تقویت شود.

وی با بیان اینکه می‌بایست در راستای توسعه کتابخانه‌های عمومی و فرهنگ مطالعه از ظرفیت مردم و خیران استفاده کرد، تاکید داشت: یکی از پیشنهادات ما که در مجموعه فرمانداری شاهرود نیز صورت گرفته ایجاد قفسه‌های کتاب در مجموعه‌های اداری و اجرایی شهرستان است.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه ادارات می‌توانند به فراخور مکان و امکاناتی که دارند قفسه‌هایی را تعبیه و در آنها کتاب بگذارند تا مراجعان از آنها استفاده کنند، گفت: برای غنی سازی این قفسه‌های کتاب می‌توان از ظرفیت خیران و مردم بهره برد.

جلالی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی حتماً نقش آفرینی خود در زمینه کتاب را تقویت کنند چرا که این مقوله مهم تنها رسالت کتابخانه های عمومی نیست، گفت: ایجاد کتابخانه در اداره‌ها برای استفاده مراجعه کنندگان در زمان پیگیری امور اداری در ترویج کتابخوانی نقش مهمی دارد و در نتیجه تاکید ما بر ایجاد این فضاها، به واسطه اهمیت و تأثیری است که کتاب در زندگی می‌گذارد.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب «تقدیر یک فرشته» نوشته فرزانه کلانتری نویسنده شاهرودی در این نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شاهرود رونمایی و از نویسنده آن تقدیر شد.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.