اخبار انتشارات کتیبه نوین

فراخوان اعطای تسهیلات حمایتی بخش فرهنگ، هنر و رسانه اعلام شد

فراخوان اعطای تسهیلات حمایتی بخش فرهنگ، هنر و رسانه اعلام شد

به گزارش خبرگزاری مهر، فراخوان اعطای تسهیلات حمایتی بخش فرهنگ، هنر و رسانه توسط معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد.

این‌تسهیلات حمایتی کم‎بهره به منظور حمایت از صنوف فعال فرهنگی، حفظ فرصت‎های شغلی و رونق صنایع فرهنگی با عاملیت صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان فرهنگی (ناشران) اعطا می‎شود. به‌این‌ترتیب فعالان فرهنگی و مدیران کسب و کارهای انتشاراتی می‎توانند از روز چهارشنبه ۲۳ مهرماه با مراجعه به آدرس الکترونیکی www.tohfeh.gov.ir نسبت به ثبت‎نام اقدام کنند.

متقاضیان می‎توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط دریافت تسهیلات حمایتی با شماره ۳۸۵۱۲۶۶۸ (خانم کنجکاو) تماس بگیرند. همچنین فراخوان سایر شاخه‌ها و زیرشاخه‎های مرتبط با کسب و کارهای فرهنگی متعاقباً اعلام خواهد شد.

معاونت امور فرهنگی اظهار امیدواری کرده از طریق تزریق نقدینگی به صنعت نشر کشور، فعالان در بخش‌های مختلف این صنعت مانند پدیدآورندگان اعم از نویسنده، تصویرگر، مترجم، ویراستار، ناشران، فعالان در چاپ و توزیع و فروش کتاب بتوانند با دغدغۀ کمتری در این اوضاع اقتصادی ناشی از کرونا، به فعالیت فرهنگی خود ادامه دهند.

این‌اقدام بخشی از حمایت‎های معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی برگزار نشدن نمایشگاه کتاب تهران است. پیش از این نیز معاونت امور فرهنگی با برگزاری طرح تابستانه کتاب، تسویه سریع کتاب‎های خریداری شده از ناشران، تسریع در توزیع کاغذ دولتی میان ناشران، خرید کتاب از ناشران استانی و تمدید تفاهم‎نامه با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای ارسال محموله‎های فرهنگی (کتاب) تلاش کرد تا از ناشران و حلقه‎های مرتبط با نشر حمایت کند.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *