اخبار انتشارات کتیبه نوین

فراخوان دومین جایزه کتاب سال فارس اعلام شد

فراخوان دومین جایزه کتاب سال فارس اعلام شد

به گزارش خبرنگار مهر، صابر سهرابی بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: علاقه مندان می‌توانند آثار خود را برای دومین دوره جایزه کتاب سال فارس در هفت گروه اصلی شامل پژوهش، داستان، شعر، کودک و نوجوان، مذهب، تاریخ و جغرافیا و بخش ویژه یادبود استاد فقید منصور اوجی و پژوهش در زمینه فارس شناسی به دبیرخانه دومین دوره جایزه کتاب سال فارس ارسال نمایند.

وی افزود: انتشار کتاب باید از ابتدای سال ۹۸ تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ باشد و ارسال دو جلد از کتاب به دبیرخانه در زمینه آثار ترجمه شده و ارسال نسخه‌ای از متن زبان اصلی الزامی است و کتاب‌های الکترونیکی ارسال شده به دبیرخانه باید دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دارای هولوگرام باشد.

سهرابی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار تا پایان شهریورماه ۱۴۰۰ می‌باشد و آئین پایانی در پاییز ۱۴۰۰ برگزار می‌گردد و تاریخ دقیق نیز در اخبار بعدی اطلاع رسانی خواهد شد، گفت: بر اساس این فراخوان ناشران می‌توانند آثار منتشر شده خود را در زمینه‌های مذکور به همراه فرم ثبت نام به دبیرخانه ارسال نمایند و در آئین اختتامیه از ناشرانی که اهتمام جدی در نشر آثار فارس پژوهی داشته و بر اساس ملاک‌های دبیرخانه بهترین شکل مشارکت را در دومین دوره جایزه کتاب سال فارس داشته باشند، تکریم خواهد شد.

وی یادآور شد: نویسندگان. پژوهشگران، شاعران و ناشران و مؤلفان می‌توانند دو نسخه از اثر خود را به همراه فرم ثبت نام به دبیرخانه دومین دوره جایزه کتاب سال فارس ارسال کنند.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *