به گزارش خبرگزاری مهر، چهارمین جشنواره انتخاب «کتاب سال خلیج‌فارس» با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری خلیج‌فارس، انجمن نویسندگان و مؤلفان استان هرمزگان و خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۵ مردادماه ۱۴۰۱ است.

این جشنواره شامل دو بخش آثار منتشرشده در حوزه خلیج‌فارس و آثار منتشرشده در استان هرمزگان یا درباره هرمزگان است.

بخش «آثار منتشرشده در حوزه خلیج‌فارس» تمامی آثار منتشرشده در کل کشور با موضوع خلیج‌فارس از ابتدای سال ۱۳۹۷ تا پایان سال ۱۴۰۰ را شامل می‌شود و در بخش «آثار منتشرشده در استان هرمزگان یا درباره هرمزگان» پدیدآورنده اثر (نویسنده، مصحح، مترجم، ناشر و…) باید هرمزگانی یا مقیم هرمزگان یا موضوع کتاب درباره این استان باشد. کتاب‌های این بخش باید از ابتدای سال ۱۳۹۶ تا پایان سال ۱۴۰۰ منتشر شده باشند.

همچنین کتاب‌های منتشرشده قبل از سال ۱۳۹۶ درصورتی‌که در جشنواره‌های قبل شرکت نکرده باشند، در این دوره مورد داوری و بررسی قرار خواهند گرفت. ارسال دو نسخه از کتاب نیز به دبیرخانه جشنواره ضروری است. کتاب‌های ارسالی بازگرداننده نخواهند شد. نشانی پستی و تلفن همراه پدیدآور باید در کتاب‌های ارسالی درج شود.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جایزه واقع در بندرعباس و انجمن نویسندگان و مؤلفان استان هرمزگان ارسال کنند.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین