اخبار انتشارات کتیبه نوین

مسابقه بزرگ کتابخوانی کتاب میاندار در کرمانشاه آغاز شد

مسابقه بزرگ کتابخوانی کتاب میاندار در کرمانشاه آغاز شد

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقه بزرگ کتابخوانی در استان کرمانشاه با معرفی کتاب (میاندار) از امروز آغاز شد که انتخاب این کتاب برای مسابقه کتابخوانی با هدف بزرگداشت سال‌های دفاع مقدس در کرمانشاه و تکریم رزمندگان به ویژه راوی انجام گرفت و به منظور ترویج این کتاب خواندنی چند نسخه از آن خریداری و توزیع شده است.

کتاب میاندار به قلم احمد مصطفایی روایت‌هایی از فرمانده بسیجی خستگی ناپذیر و پرتوان، حاج محمد طالبی از کودکی تا بعد از جنگ است و بسیاری از لحظات شهادت تلخ و مظلومانه و خاطرات تلخ و شیرین و رنج‌های دوران جراحت همراه با بزنگاه‌های معنوی در این کتاب دیده می‌شود و اطلاعات زیادی از شهدا و رزمندگان کرمانشاهی در اختیار خواننده قرار می‌دهد.

مسابقه بزرگ کتابخوانی در استان کرمانشاه با محوریت کتاب (میاندار) از امروز ۲۲ آذر ماه آغاز شده و علاقه مندان می‌توانند با ارسال آثار از طریق ثبت نام در سایت samakpl.ir یا ارسال به شماره ۰۹۱۲۸۳۲۹۳۹۹ در پیام‌رسان بله و ایتا تا ۱۰ دی ماه نسبت به شرکت در این مسابقه اقدام کنند.

برگزاری مسابقه کتابخوانی با معرفی کتاب بر اساس شاخص‌های پیوست به روش‌های متنی و تصویری برای ۲ رده سنی نوجوان و جوان و بزرگسال انجام می‌شود که در معرفی متنی این کتاب در مسابقه استفاده از منابع مجاز بوده اما کپی کردن مطالب امتیاز منفی شرکت کننده خواهد داشت.

در مسابقه بزرگ کتابخوانی کتاب میاندار معرفی تصویری حداکثر در پنج دقیقه به ۲ روش از جمله ساخت نماهنگ با موسیقی، عکس یا فیلم یا موشن گرافی و یا معرفی مقابل دوربین فیلمبرداری به صورت افقی امکان پذیر خواهد بود.

شرکت کنندگان در این مسابقه باید توجه داشته باشند که برای تهیه نماهنگ از کتاب گزیده از آثار لازم است ویدئوها از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد و در ویدئوی ارسالی فرد خود را معرفی یا نام خود را زیرنویس کنند.

شاخص‌های معرفی کتاب میاندار در مسابقه بزرگ کتابخوانی شامل معرفی ناشر و مؤلف، تبیین موضوع کتاب و اهمیت آن چرا خواندن این کتاب مهم است؟، عنوان و خلاصه کتاب و توضیح اجمالی فصول، بیان اهداف کتاب و مهم‌ترین سوالاتی که نویسنده کتاب سعی کرده به آن پاسخ دهد، بیان بخشها و جملات مهم کتاب (باذکر دلایل این انتخاب) و در پایان بیان گویا و جذاب در ارائه تصویری و قلم گویا و جذاب در معرفی متنی خواهد بود که شرکت کننده باید به این شاخص‌ها توجه داشته باشند.

جوایز در نظر گرفته شده در این مسابقه برای پنج نفر برگزیده بخش معرفی متنی رده سنی نوجوان (تا متوسطه اول) هر کدام کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی، پنج نفر برگزیده بخش معرفی تصویری رده سنی نوجوان (تا متوسطه اول) هر کدام کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی، پنج نفر برگزیده بخش معرفی متنی رده سنی جوان و بزرگسال هر کدام کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی و پنج نفر برگزیده بخش معرفی تصویری رده سنی جوان و بزرگسال هر کدام کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی است که در پایان برندگان با حضور راوی و نویسنده در مراسم ویژه در سالگرد شهادت سردار سلیمانی تقدیر خواهند شد.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین