اخبار انتشارات کتیبه نوین

مسابقه کتابخوانی «پیامبر و قصه هایش» برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی «پیامبر و قصه هایش» برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی «پیامبر و قصه هایش» ویژه کودکان و نوجوانان، به‌زودی با همکاری شبکه کودک، مرکز رسانه‌ای شیرازه و انتشارات جمال برگزار می‌شود.

کتاب «پیامبر و قصه هایش» نوشته حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا حیدری ابهری است که پیش از این در پنج جلد منتشر شده بود؛ اما در چاپ جدید آن در دو مجلد وارد بازار نشر شده و این‌مسابقه، با محوریت جلد اول آن برگزار می‌شود.

این‌کتاب دارای ویژگی‌هایی است از جمله؛ در کنار هر حکایت، بخشی به نام «بیشتر بخوان، بهتر بدان» وجود دارد که مطالب خواندنی و جالبی در آن آمده است. همچنین در بازنویسی حکایات، نویسنده تلاش کرده تا بیشتر، جنبه‌های اخلاقی و تربیتی آن‌ها را به خواننده نشان دهد. نویسنده نیز حکایات این‌مجموعه را از کتاب «حکایت‌نامه موضوعی پیامبر» گزینش کرده که جامع‌ترین مجموعه مربوط به حکایات زندگی رسول خدا(ص) است.

در کتاب مورد نظر، سند تاریخی هر حکایت در کنار آن نوشته شده است.

مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی «حکایت‌های دلنشین از پیامبر(ص)» تا پایان آبان‌ ۹۹ برپا می‌شود و به قید قرعه، ۱۰۰میلیون ریال به برگزیدگانش اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه می‌توانند برای تهیه نسخه فیزیکی کتاب به سایت کتابیکا و کتابفروشی‌های سراسر کشور مراجعه یا عدد ۴ را به سامانه ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۰۰۰ پیامک کنند. همچنین نسخه الکترونیکی این کتاب در برنامک روبیکا، در بخش کتابیکا در دسترس است.

برای شرکت در این مسابقه نیز باید به سایت کتابیکا به نشانی ketabika.com مراجعه کرد.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *