به گزارش خبرگزاری مهر، عباس باباخانیان مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برگزاری مسابقه کتابخوانی «کتاب ماه» خبر داد و گفت: این مسابقه با مشارکت معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، نرم‌افزار طاقچه، سازمان چاپ و انتشارات اوقاف و همچنین کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری همزمان با سایر برنامه‌های این سازمان به مناسبت سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

باباخانیان افزود: این مسابقه از کتاب‌های «لحظه آرامش» نوشته سید محمدعلی جلالی (ویژه بزرگسالان) و «ترکش ولگرد» نوشته داوود امیریان (ویژه نوجوانان) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای تهیه نسخه الکترونیکی کتاب «لحظه آرامش» و همچنین سوالات مسابقه می‌توانند به پورتال کتابخانه عمومی شهر تهران مراجعه کنند. همچنین از طریق سایت می‌توانند کتاب «ترکش ولگرد» را تهیه کنند.

شرکت‌کنندگان می‌توانند پاسخ‌های هر کتاب را تا ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ به ترتیب به صورت یک عدد ۱۰ رقمی (از چپ به راست) به شماره ۲۰۰۰۱۸۳۷۴۵ پیامک کنند.

در بخش نوجوان (کتاب «ترکش ولگرد») به ۲۱ نفر از برگزیدگان مسابقه به قید قرعه جایزه نقدی ۴ میلیون ریالی و در بخش بزرگسال (کتاب «لحظه آرامش») نیز به ۱۵ نفر از برگزیدگان مسابقه به قید قرعه جایزه نقدی سه میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین