به گزارش خبرگزاری مهر، با اعلام دبیرخانه بیست‌ویکمین دوره جشنواره کتاب و رسانه به‌دلیل استقبال اهالی کتاب و رسانه، مهلت ارسال اثر به این جشنواره تا دوازدهم آذرماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

علاقه‌مندان به شرکت در بیست‌ویکمین دوره جشنواره کتاب و رسانه می‌توانند آثار رسانه‌ای خود با موضوع کتاب و کتاب‌خوانی در تمامی قالب‌های تولید محتوا را در سه حوزه «مطبوعات و خبرگزاری‌ها»، «پخش رادیویی و تلویزیونی» و «رسانه‌های اجتماعی» تا دوازدهم آذرماه ۱۴۰۲ به این جشنواره ارسال کنند.

در این دوره از جشنواره «کتاب و رسانه» از «بهترین ویترین کتابفروشی‌ها»، «شخصیت فعال رسانه‌ای کتاب» و «ناشر فعال در استفاده از بسترهای رسانه‌ای» در بخش جایزه ویژه تقدیر می‌شود و به برگزیدگان در محورهای ۱۹ گانه، تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می‌شود.

آثاری که از اول مهرماه ۱۴۰۱ تا سی‌ویکم شهریورماه ۱۴۰۲ منتشر شده باشند، در بیست‌ویکمین دوره جشنواره «کتاب و رسانه» قابل پذیرش اند و اهالی رسانه می‌توانند در هر محور سه اثر ارسال کنند.

علاقه‌مندان برای شرکت در بیست‌ویکمین دوره جشنواره «کتاب و رسانه» با مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی resane.ketab.ir نسبت به مطالعه آئین‌نامه و ارسال آثار خود اقدام کنند.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین