اخبار انتشارات کتیبه نوین

مهلت شرکت در دومین مسابقه بزرگ کتابخوانی استان بوشهر تمدید شد

مهلت شرکت در دومین مسابقه بزرگ کتابخوانی استان بوشهر تمدید شد

به گزارش خبرنگار مهر، حیدر راهب صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی درخواست‌های مردمی و به منظور شرکت حداکثری در دومین مسابقه بزرگ کتابخوانی استان بوشهر، مهلت شرکت در این مسابقه تا ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ تمدید شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر گفت: دومین مسابقه بزرگ کتابخوانی استان بوشهر با هدف شناخت آحاد جامعه پیرامون دستاوردها و پیشرفت‌های انقلاب اسلامی، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، شناسایی و تقویت حلقه‌های کتابخوانی موجود در استان و تقویت چرخه چاپ و نشر کتاب به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و مشارکت سایر دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی استان برنامه‌ریزی و اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه این مسابقه در سه بخش برگزار می‌شود، تصریح کرد: دومین مسابقه بزرگ کتابخوانی استان بوشهر در سه بخش نونهال (۷ تا ۱۰ سال)، نوجوان (۱۱ تا ۱۶ سال) و بزرگسال (۱۷ سال به بالا) برگزار می‌شود که پس از تمدید مهلت شرکت در آن، متقاضیان تا ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ فرصت دارند، در این رویداد ثبت نام کنند.

راهب یادآور شد: این مسابقه برای رده سنی نونهال (۷ تا ۱۰ سال) در قالب پویش‌های قصه گویی و معرفی کتاب برگزار می‌شود که شرکت کنندگان پس از ثبت نام، می‌توانند فیلم‌های ضبط شده خود حداکثر در ۵ دقیقه به صورت افقی را در پیام رسان های ایتا و بله ارسال کنند.

وی ادامه داد: این مسابقه برای رده‌های سنی نوجوان (۱۱ تا ۱۶ سال) و بزرگسال (۱۷ سال به بالا) همچون اولین مسابقه، به صورت کتبی و حضوری برگزار می‌شود که تاریخ و مکان‌های برگزاری آزمون اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند منابع این مسابقه را که شامل کتاب‌های «موشک من» اثر گل بیگم ابراهیمی ویژه رده سنی ۷ تا ۱۰ سال، «شکار هیولا» نوشته محمد سرشار ویژه رده سنی ۱۱ تا ۱۶ سال و کتاب «عملیات احیا» اثر محمد حکم آبادی ویژه رده سنی ۱۷ سال به بالا می‌باشد را با تخفیف از کتابخانه های عمومی و مؤسسات قرآنی استان بوشهر، خریداری و تهیه کنند.

راهب سپس به جوایز متعدد و نفیس این مسابقه اشاره کرد و با بیان اینکه برای این مسابقه بیش از ۸۰۰ میلیون ریال جوایز نقدی در نظر گرفته شده، گفت: در بخش نونهال به‌ترتیب به نفرات اول تا سوم هدایای نقدی ۳۰ میلیون ریال، ۲۰ میلیون ریال و ۱۰ میلیون ریال و به ۵۰ نفر نیز هدیه ویژه تعلق خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در بخش نوجوان به ترتیب به نفرات اول تا سوم هدایای نقدی ۵۰ میلیون ریال، ۴۰ میلیون ریال و ۳۰ میلیون ریال تعلق خواهد گرفت و به نمرات بالای ۷۰ و همچنین بین ۵۰ تا ۷۰ امتیاز نیز به ترتیب به قید قرعه ۱۰ کارت هدیه ۱۰ میلیون ریالی و ۱۰ کارت هدیه پنج میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر افزود: در بخش بزرگسال نیز به ترتیب به نفرات اول تا سوم هدایای نقدی ۶۰ میلیون ریال، ۵۰ میلیون ریال و ۴۰ میلیون ریال تعلق خواهد گرفت و به نمرات بالای ۷۰ و همچنین بین ۵۰ تا ۷۰ امتیاز نیز به ترتیب به قید قرعه ۱۰ کارت هدیه ۱۰ میلیون ریالی و ۱۰ کارت هدیه ۵ میلیون ریالی اهدا خواهد شد. همچنین در گروه‌های سنی نوجوان و بزرگسال به تمام نفراتی که بتوانند نمره کامل مسابقه را کسب کنند هدایایی تعلق خواهد گرفت.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *