به گزارش خبرنگار مهر، علی‌اصغر فضیلت در نشست خبری خود به مناسبت برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب شاهرود به میزبانی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، بابیان اینکه این نمایشگاه در ۱۵۰ غرفه برگزار می‌شود، تأکید کرد: ۲۲۲ ناشر از یازدهم تا شانزدهم آبان ماه سال جاری در نمایشگاه کتاب شاهرود حضور خواهند داشت.

وی بابیان اینکه ۳۰ درصد تخفیف برای خریداری کتاب در این نمایشگاه پیش‌بینی‌شده است، افزود: ۲۰ درصد از این تخفیف‌ها به‌صورت بن کتاب از طریق شماره ملی افراد و ۱۰ درصد نیز تخفیف عمومی نمایشگاه خواهد بود.

حضور ۱۵ ناشر بومی

مدیرکل ارشاد اسلامی استان سمنان از تخصیص ۳۵۰ میلیون تومان یارانه خرید کتاب به مخاطبان نمایشگاه کتاب شاهرود خبر داد و تأکید کرد: این اقدامات برای ترویج فرهنگ مطالعه و استقبال بیشتر از نمایشگاه در دستور کار است.

فضیلت همچنین با بیان اینکه از ۲۲۲ ناشر کشوری حاضر در این نمایشگاه، ۱۵ ناشر بومی استان سمنان هستند، گفت: تجلیل از ناشران و فعالان حوزه کتاب و کتاب‌خوانی، عرضه کتاب با تخفیف ۲۰ درصدی در هشت کتابفروشی شهرهای سمنان و شاهرود، بازدید از کتابخانه‌های عمومی و کتابفروشی‌های سطح شهر و برگزاری جشن کتاب با حضور نویسندگان به مناسبت اربعین انقلاب اسلامی در زمره برنامه‌هایی هستند که در هفته کتاب‌خوانی توسط ارشاد اسلامی برگزار می‌شوند.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.