اخبار انتشارات کتیبه نوین

نمایشگاه های کتاب به صورت فصلی و منظم برپا شود

نمایشگاه های کتاب به صورت فصلی و منظم برپا شود

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری بعد از ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب دین در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: از مسئولان برپایی نمایشگاه کتاب دین در شهر مقدس تقدیر می‌کنیم و ناشران در این نمایشگاه حضور خوبی داشتند و زمینه ساز ترغیب مردم به سمت فرهنگ و معارف دینی شدند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه‌های علمیه قم اظهار داشت: برپایی نمایشگاه‌های مختلف کتاب، نباید محدود به یک بار در سال شود و این نمایشگاه‌ها باید به صورت منظم و فصلی برپا شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه جامعه امروز ما درگیر مشکلات مختلفی از جمله مسائل اقتصادی و معیشتی افزود: در این اوصاف باید مردم را به سمت فرهنگ سوق داد، چرا که این فرهنگ است که می‌تواند جامعه را در عرصه‌های مختلف به شرایط مطلوب برساند.

آیت الله حسینی بوشهری افزود: بازدید از این نمایشگاه برای انسان احساس شادابی به همراه دارد و آثار خوبی در نمایشگاه کتاب دین در حوزه مسائل علمی و همچنین دفاع مقدس عرضه شده است.

وی افزود: اگر فضای برپایی نمایشگاه در مکانی همانند مصلای قدس باشد در این صورت هم ناشران و هم آحاد شهروندان قمی در این نمایشگاه حضور بهتری خواهند یافت.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین