اخبار انتشارات کتیبه نوین

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز پس از ۴ سال برگزار می‌شود

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز پس از ۴ سال برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمدحسین بلاغی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب و اولین نمایشگاه ملی عفاف و حجاب امسال در دهه دوم آبان‌ماه در تبریز برگزار می‌شود.

وی افزود: نمایشگاه کتاب تبریز به عنوان شاخص‌ترین و پرمخاطب‌ترین رویداد فرهنگی شمال غرب کشور، پس از چهار سال وقفه، امسال با همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حمایت و همراهی استاندار آذربایجان‌شرقی و همکاری سایر نهادهای استانی برگزار می‌شود.

بلاغی، ایجاد فضای رقابتی سازنده در حوزه نشر و همچنین ایجاد فرصت برابر برای تسهیل دسترسی علاقمندان به تازه‌های نشر را از نقاط قوت نمایشگاه کتاب تبریز عنوان کرد و گفت: در طول سال اقدامات مختلفی برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه در استان انجام می‌گیرد اما برپایی نمایشگاه کتاب را می‌توان نقطه‌ی عطف این اقدامات عنوان کرد.

وی استقبال گسترده مردم از این رویداد فرهنگی در دوره‌های پیش را حاکی از اهمیت و جایگاه نمایشگاه کتاب در میان مردم برشمرد و گفت: نمایشگاه کتاب یکی از مطالبات اصلی اصحاب فرهنگ و اقشار مختلف مردم است که امیدواریم امسال نیز به نحو شایسته‌ای برگزار گردد.

بلاغی همچنین برپایی نخستین نمایشگاه ملی عفاف و حجاب را فرصت مغتنمی برای نمایش ظرفیت‌های این حوزه در استان عنوان کرد.

وی از ناشران استانی و فعالان حوزه مد و لباس دعوت کرد تا حضوری فعال در این رویداد فرهنگی داشته باشند.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین