اخبار انتشارات کتیبه نوین

همه چیز خوب است فقط تخفیف‌هایش را بیشتر کنید!

فراخوان دومین دوره جایزه‌ ادبی نوفه منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، فراخوان دومین دوره‌ جایزه ادبی «نوفه»، در سه بخشِ رمان گمانه‌زن سال، جایزه‌ فصل اول و رمان گمانه‌زن نوجوان، منتشر شد.

دومین دوره‌ این جایزه‌ ادبی به بهترین آثار تالیفیِ گمانه‌زن که در قالب رمان و یا داستان بلند که در محدوده‌ زمانی مهر ۹۷تا شهریور ۹۸ منتشر شده باشند و ماطبق شرایط آیین‌نامه باشند، تعلق می‌گیرد. در این فراخوان از تمام ناشران و نویسندگان دعوت شده تا پایان شهریور ۹۸ آثار واجد شرایط‌شان را به دبیرخانه‌ این جایزه ارسال کنند. همچون دوره‌ اول این جایزه به منظور تشویق هرچه بیشتر نویسندگان به تألیف آثار گمانه‌زن، جوایز جنبی «فصل اول» و «جایزه‌ رمان گمانه‌زن نوجوان» نیز در کنار جایزه‌ رمان گمانه‌زن سال، برگزار می‌شود.

نویسندگان برای شرکت در جایزه‌ «فصل اول»‌ می‌توانند فصل یا قسمت دلخواهی از داستان بلند یا رمان گمانه‌زن‌شان را با رعایت مفاد آیین‌نامه‌ این بخش از جایزه‌ ادبی نوفه، با این شرط که اثر ارسالی هنوز به طور رسمی منتشر نشده باشد، از طریق آدرس پست الکترونیک fasle۱[at]noofe[dot]info ارسال کنند. (این آدرس فقط در دوران برگزاری مسابقه معتبر بوده و ارسال به آن به منزله‌ شرکت در مسابقه ‌است.)

ناشران و صاحبان آثاری که مایل به شرکت در جایزه‌ جنبی «رمان گمانه‌زن نوجوان» هستند، نیز می‌توانند با ارسال آثاری که با شرایط درج‌شده در آیین‌نامه‌ این بخش از جایزه ادبی نوفه، مطابقت دارند به دبیرخانه‌ نوفه (فرآیندی مشابه ارسال آثار برای جایزه‌ اصلی)، در این بخش شرکت کنند.

دبیرخانه‌ دومین دوره‌ جایزه‌ نوفه به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک ۸۶، طبقه‌ دوم و کدپستی ۱۳۱۴۷۳۳۹۶۳ آماده دریافت آثار این جایزه است. ناشران و صاحبان آثار همچنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره با دومین دوره‌ جایزه‌ «نوفه» به پایگاه اینترنتی  www.noofe.info مراجعه کنند.

ادبیات گمانه‌زن برگردانی از عبارت Speculative Fiction است. این عنوان توصیف کننده‌ تمامی سبک‌ها و زیرسبک‌هایی است که دنیایی متفاوت با دنیای واقعی را تصویر می‌کنند.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *