اخبار انتشارات کتیبه نوین

پویش کتابخوانی«هم‌خوان» با محوریت «پیامبر بی‌معجزه» برگزار می‌شود

پویش کتابخوانی«هم‌خوان» با محوریت «پیامبر بی‌معجزه» برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین دوره پویش کتابخوانی هم‌خوان، از پنجشنبه ۲۷ مرداد، برابر با بیستم ماه محرم، تا شنبه ۲۶ شهریور، مصادف با بیستم ماه صفر، با محوریت کتاب «پیامبر بی‌معجزه» توسط انتشارات صاد برگزار می‌شود.

کتاب «پیامبر بی‌معجزه»، نوشته محمدعلی رکنی، سال گذشته به مرحله نهایی بخش داستان بلند و رمان چهاردهمین جایزه ادبی «جلال آل احمد» راه یافت و نامزد دریافت جایزه شد. این اثر، داستان روحانی مبلغی است که به همراه همسرش در ایام محرم عازم تبلیغ است و در بین راه گرفتار اشرار می‌شوند. این گرفتاری شروع ماجرایی پر افت‌وخیز برای این طلبه است.

رکنی، اولین رمانش را در ۳۳ سالگی با نام «سنگی که نیفتاد» نوشت و برگزیده کتاب سال جشنواره شهید حبیب غنی‌پور شد. او یکی از چهار نویسنده‌ای بود که سه سال قبل با رأی مردمی در بخش آتیه داستان ایرانی انتخاب شد و جایزه جلال آل احمد را در دوره یازدهم دریافت کرد. کسب رتبه نخست بخش کودک و نوجوان جشنواره «خاتم» و برگزیده شدن در جشنواره‌های «اشراق» و «هنرهای آسمانی» و «کنگره ملی داستان روحانیت و دفاع مقدس» هم در کارنامه این نویسنده، ثبت شده است.

علاقه‌مندان برای تهیه کتاب و شرکت در مسابقه می‌توانند عدد ۱ را به ۱۰۰۰۳۰۳۱۳۲ ارسال، یا به نشانی www.hamkhaan.ir مراجعه کنند. برای شرکت‌کنندگان در این پویش، سه جایزه سفر به عتبات عالیات همراه با خانواده، ۳۱۳ کد تخفیف ۸۰ درصدی برای دریافت نسخه الکترونیک و صوتی کتاب‌های انتشارات صاد و اشتراک یکساله فیدیبو برای ۷۲ نفر درنظر گرفته شده است.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین