در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید...

چاپ قانونی کتاب با اخذ تمامی مجوزها با بهترین کیفیت

چاپ قانونی کتاب با اخذ تمامی مجوزها با بهترین کیفیت

چاپ قانونی کتاب

اولین گام رعایت قوانین چاپ کتاب، داشتن پروانه نشر توسط ناشر است. نشر کتاب بدون داشتن پروانه نشر کتاب از سوی ناشران اقدامی غیرقانونی است و متأسفانه اعتبار نویسنده‌ای که برای چاپ کتاب به این مراکز چاپ کتاب مراجعه می‌کنند خدشه‌دار خواهد شد.

پس از نوشتن کتاب، نسخه خطی کتاب خود را برای گذراندن قوانین چاپ کتاب و دریافت مجوزهای لازم در اختیار ناشر قرار دهید و بر روند چاپ کتاب خود نظارت داشته باشید.

جهت چاپ قانونی و قابل استعلام کتاب می‌بایست قبل از چاپ مجوزهای زیر توسط انتشارات اخذ شده باشد:

1. شابک اطلاعات بیشتر

2. فیپا اطلاعات بیشتر

3. مجوز قبل از چاپ کتاب اطلاعات بیشتر

4. مجوز طرح جلد کتاب اطلاعات بیشتر

5. مجوز اعلام وصول کتاب اطلاعات بیشتر

چاپ کتاب با بهترین کیفیت

چاپ کتاب ویژه نویسندگان

نویسندگان در هر رشته و گرایشی که دستی به قلم دارند (از رمان، داستان، شعر یا …) و تمایل دارند آثار خود را به چاپ برسانند می‌توانند از همراهی و همکاری انتشارات کتیبه نوین بهره‌مند شود و صفر تا صد چاپ کتاب خود را به ما بسپارند.

چاپ کتاب ویژه انجمن نخبگان

پژوهشگرانی که جز انجمن نخبگان هستند، می‌توانند با چاپ کتاب امتیاز خود را ارتقا دهند یا افرادی که به‌تازگی می‌خواهند جز این انجمن شوند می‌توانند با چاپ کتاب امتیاز لازم را کسب کنند.

چاپ کتاب ویژه اساتید دانشگاه و اعضای هیئت علمی

شما می‌توانید جزوه‌ای که تدریس نموده‌اید یا دانشجویانتان در کلاس یادداشت نموده‌اند را به یک کتاب برای آن درس تبدیل نمایید.

مثلاً وقتی شیمی را در کلاسی به‌صورت شفاهی درس می‌دهید و هر ترم دانشجویان در کلاس می‌نویسند یا اینکه جزوه‌ای دادید تا دانشجویان در انتشارات دانشگاه کپی بزنند می‌توانید آن‌ها را به کتاب تبدیل نمایید و از روی کتاب خودتان تدریس نمایید.

انتشارات کتیبه نوین پیشنهاد خود را برای چاپ و نشر کتاب شما (از تایپ تا چاپ) اعلام می‌نماید. البته درصورتی‌که بخواهید با هزینه‌ای بسیار اندک کتاب خودتان را چاپ و نشر نمایید نیز می‌توانید از تخفیف ویژه اساتید دانشگاه و دبیران بهره‌مند شوید.

نکته 1: قابلیت تبدیل جزوه درسی و آموزشی به کتاب اطلاعات بیشتر

نکته 2: تبدیل رساله و تز دکتری به کتاب اطلاعات بیشتر

چاپ کتاب ویژه دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

اگر شما دانشجو هستید و قصد ادامه تحصیل یا استفاده از مدرک تحصیلی خود را دارید باید رزومه قوی داشته باشید تا در امور آموزشی و پژوهشی مختلف از آن‌ها استفاده نمایید.

برای مثال برای دانشجویانی که قصد شرکت در آزمون دکتری تخصصی را دارند، داشتن یک کتاب تألیفی یا ترجمه‌ای یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود. همچنین برای افرادی که قصد شرکت در آزمون‌های جذب هیئت علمی را دارند لزوم ارائه یک یا چند کتاب در کنار مقالات و پژوهش‌ها غیرقابل اجتناب است.

این ضرورت‌ها در کنار منابعی که دانشجویان در اختیار دارند می‌تواند راه را برای چاپ کتاب آنان همواره سازد. یک دانشجوی کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری که از پایان‌نامه، تز و رساله خود دفاع کرده است بهترین موقعیت را در اختیار دارد که از این کار خود استفاده نماید و آن را تبدیل به یک کتاب نماید.

این کتاب می‌تواند شامل تمامی بخش‌های پایان‌نامه یا رساله یا تنها فصل خاصی از آن باشد. مرکز چاپ و نشر کتاب کتیبه نوین آمادگی دارد با همکاری اساتید خود بهترین راه ممکن برای داشتن کتاب را به شما معرفی نماید و در این راه تا گام آخر در کنار شما باشد.

توجه: در تبدیل پایان‌نامه و رساله به کتاب و چاپ کتاب از پایان‌نامه یا رساله توجه کنید از همکاری با مراکز مرتبط با تهیه و فروش پایان‌نامه و همچنین مراکز تبلیغاتی غیرتخصصی چاپ کتاب (نظیر مراکز چاپ کاتالوگ و بروشور) اکیداً پرهیز کنید. منبع درآمد اصلی این‌گونه مراکز فروش فایل کتاب شما به دیگران است.

انتشارات کتیبه نوین با توجه به هدف‌گذاری خود در چاپ و نشر کتب علمی و آموزشی و دانشگاهی، با اصل قرار دادن مؤلفه آموزش در تمامی مراحل چاپ و نشر کتاب در قدم اول سعی بر آن داشته است که به مؤلفان مخصوصاً آن دسته از مؤلفانی که به‌تازگی وارد این عرصه شده یا قصد دارند وارد دنیای نویسندگی شوند آموزش‌های جامعی ارائه دهد.

این آموزش‌ها از طریق مطالب متنوعی که بر روی همین وب‌سایت، منوی اطلاع‌رسانی قرار داده شده است به واقعیت پیوسته است.

نکته 1: تبدیل پایان‌نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد به کتاب اطلاعات بیشتر

نکته 2: تبدیل رساله و تز دکتری به کتاب اطلاعات بیشتر

در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید…

صفحه اصلی وب‌سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *