اخبار انتشارات کتیبه نوین

۳۰۰ برنامه ویژه هفته کتابخوانی در استان سمنان برگزار می‌شود

۳۰۰ برنامه ویژه هفته کتابخوانی در استان سمنان برگزار می‌شود

محمد طاهریان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه در هفته کتاب و کتابخوانی و گرامی داشت مقام کتابدار، ۳۰۰ عنوان برنامه شاخص در هشت شهرستان استان سمنان برگزار می‌شود، ابراز کرد: برنامه‌های فرهنگی و هنری در سطح کتابخانه‌های شهری و روستایی استان با حضور علاقمندان به کتاب برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این هفته شاهد برگزاری چندین برنامه رونمایی از کتاب خواهیم بود، ابراز کرد: برنامه‌های نقد و بررسی و معرفی کتاب از دیگر برنامه‌های شاخص هفته کتابخوانی در استان سمنان است.

تقدیر از کتابداران

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با بیان اینکه در این هفته شاهد برگزاری کارگاه‌های آموزشی کتابخوانی و قصه گویی نیز خواهیم بود، ابراز کرد: نشست‌های مطالعاتی، بازدید از کتابخانه‌های عمومی‌ها و نمایشگاه کتاب از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته کتاب و کتابخوانی در استان برگزار خواهد شد.

طاهریان با بیان اینکه در سال جاری برنامه جمع خوانی کتاب را در سراسر استان سمنان خواهیم داشت، گفت: در این هفته کتابدار برتر و مسئول کتابخانه برتر کشوری در استان سمنان تقدیر می‌شوند.

وی با بیان اینکه تقدیر از انجمن کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به عنوان انجمن برتر کشور، از دیگر برنامه‌های هفته کتابخوانی است، افزود: هفته کتاب و کتابخوانی از بیست و چهارم آبان آغاز می‌شود و سرآغاز برنامه‌ها نیز تقدیر از فعالان کتابخوانی خواهد بود.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین