مدیریت: دکتر داودی 09172203400

انتشارات کتیبه نوین

تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب

تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب

تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب

یکی از اهداف اصلی این انتشارات ارتقاء سطح علمی کشور بوده که همین امر باعث شده که این انتشارات بر آن شود که به دانشجویان فرهیخته کشور کمک نماید تا مقاله و یا مجموعه مقاله‌های خود را به کتاب تبدیل کنند و علاوه بر کار فرهنگی انجام شده برای دانشجویان نیز امتیاز داشته و باعث تکمیل رزومه آن‌ها نیز می‌گردد.

امتیازات چاپ کتاب از مقاله یا مجموعه مقاله‌ها

۱. دریافت امتیاز پژوهشی و چاپ کتاب در مصاحبه دکتری

اگر شما هم دانشجو باشید حتماً می‌دانید که این روزها شرط موفقیت در بیشتر آزمون‌ها به‌خصوص آزمون دکتری تخصصی داشتن یک رزومه قوی و خوب ظاهر شدن در مصاحبه است. شرط پذیرش در دانشگاه‌ها به‌خصوص در دوره دکتری به نظر اساتید مصاحبه‌کننده بستگی دارد. بنابراین شما باید هم از دید کمی بتوانید نمره بالایی را در مصاحبه کسب کنید و هم از دید کیفی بتوانید تأثیر مثبتی بر دیدگاه اساتید مصاحبه‌کننده برجای بگذارید.

از سوی دیگر برخی معتقدند با توجه به اینکه برای چاپ کتاب باید از فیلترهای متعددی عبور کرد، بنابراین دانشجویی که توانسته است کتابی را به چاپ برساند دارای مهارت و استعداد خوبی برای تحصیل در دوره دکتری است. این دیدگاه باعث می‌شود که اساتید مصاحبه‌کننده در بخش‌هایی که دادن نمرات به تشخیص خودشان بستگی دارد شما را در اولویت قرار دهند. توصیه انتشارات کتاب کتیبه نوین این است که برای روز مصاحبه دکتری حداقل یک کتاب داشته باشید تا از مزایای بی‌شمار آن استفاده نمایید.

۲. کم هزینه بودن چاپ کتاب

شما برای دریافت امتیاز نیازی به چاپ کتاب در تیراژهای بالا ندارید و می‌توانید کتاب خود را به تعداد ۱۰ جلد هم چاپ کنید.

۳. آسان‌تر بودن چاپ کتاب

در چاپ کتاب، بعد از آماده‌سازی فایل نهایی، تمامی مراحل چاپ (صفحه‌آرایی، دریافت شابک، فیپا، مجوز چاپ، طراحی روی جلد و چاپ) توسط خود انتشارات انجام می‌گیرد و نویسنده هیچ دغدغه و نگرانی نخواهد داشت. شماره فیپا و شابک … هم قابل پیگیری از کتابخانه ملی و اداره شابک است.

۴. چاپ کتاب در کوتاه‌ترین زمان

تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب حدوداً ۳۰ الی 40 روز زمان لازم دارد.

۵. ثبت شدن کتاب در کتابخانه ملی

بعد از دریافت شماره شابک یا ISBN و فیپا، مشخصات کامل کتاب شما در کتابخانه ملی ثبت می‌گردد. اطلاعات بیشتر

6. تقویت رزومه و دریافت امتیاز اساتید و هیئت‌علمی دانشگاه‌ها

اساتید و هیئت‌علمی دانشگاه‌ها با چاپ کتاب در زمینه‌ی تخصصی خود و پژوهش‌هایی که انجام می‌دهند می‌توانند رزومه علمی خود را تقویت نموده و برای کسب مدارج بالاتر امتیاز دریافت نمایند.

7. تقویت رزومه پژوهشی برای استخدام در سازمان‌های دولتی و خصوصی و ترفیع شغلی

بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌ها در شرایط استخدامی خود علاوه بر آزمون، رزومه پژوهشی و تحصیلی افراد را مورد بررسی قرار می‌دهند و هرچقدر این رزومه پربارتر باشد امتیاز دریافت شده و شانس قبولی در استخدام بالاتر خواهد بود.

8. ورود به انجمن نخبگان و توسعه نگرش علمی دانش‌آموخته

برای افراد و علاقه‌مندانی که تمایل دارند در انجمن نخبگان وارد شوند داشتن کتاب چاپی امتیاز بالایی دارد لذا در صورت تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب می‌توانید از این امتیاز استفاده کنید.

9. تقویت رزومه و کمک به بورسه شدن دانشجویان

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای دیگر را دارند می‌تواننند با تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌های خود به کتاب از امتیاز داشتن یک عنوان کتاب استفاده کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی تقویت رزومه با چاپ کتاب را مطالعه فرمایید.

تبدیل مقاله به کتاب

تبدیل مقاله به کتاب یکی از راه‌های چاپ کتاب است. اگر شما مقاله‌ای نوشته‌اید و در مجله‌ای، چه مجلات علمی پژوهشی داخلی و چه مجلات خارجی، چاپ کرده‌اید، (البته الزامی به چاپ شدن مقاله وجود ندارد) می‌توانید آن مقاله را به کتاب تبدیل کرده و کتابی با نام خود در انتشارات داخلی منتشر کنید؛ اما توجه کنید که مقاله‌ها و کتاب‌های علمی دارای حوزه کاری متفاوتی بوده و برای مخاطبان متفاوتی نوشته می‌شوند. از این‌رو برای تبدیل مقاله به کتاب، باید تغییرات قابل‌توجهی روی مقاله اعمال کرد.

توجه: انتشارات کتیبه نوین با داشتن کادری مجرب و اساتید خبره دانشگاهی، کار تبدیل مقاله به کتاب را در بیش از ۵۰ رشته دانشگاهی و تخصصی انجام می‌دهد.

شرایط تبدیل مقاله به کتاب

برخی از افراد این تصور را دارند که تبدیل مقاله به کتاب کار سختی است و شرایط بسیار پیچیده‌ای خواهد داشت در ادامه شرایط اولیه تبدیل مقاله به کتاب را بیان می‌کنیم:

  1. موضوع مقاله جز موضوعات مفید و به‌روز باشد.
  2. تمام مراحل آماده‌سازی رعایت شده باشد.
  3. نیازی به اینکه مقاله چاپ شده باشد نیست اما در صورت چاپ مقاله خطای احتمالی گرفته می‌شود و کیفیت کار قطعاً بهتر خواهد شد.

نکته: جهت ثبت سفارش به منوی پذیرش اثر مراجعه فرمایید.

نحوه تبدیل مقاله به کتاب

یکی از راه‌های تألیف کتاب، استفاده از مقاله است. در این روش مؤلف مطالب مندرج در مقاله را به کتاب تبدیل می‌کند. لازم به ذکر است که در نحوه تبدیل مقاله به کتاب هم مانند تبدیل مقاله به کتاب باید از اصول این کار پیروی کرد.

به‌کارگیری همان فرمت مقاله علمی در نحوه تبدیل مقاله به کتاب درست نیست و مؤلف باید مقاله را به فرمت کتاب درآورده و سپس اقدام به چاپ آن نماید. در این مطلب ما برخی از مرحله‌های تبدیل مقاله به کتاب را عنوان کرده‌ایم. البته لازم به ذکر است که در جهت چاپ یک کتاب اصولی حتماً با انتشارات کتیبه نوین مشورت نمایید.

برای این‌که کتابی که قصد تألیف آن را دارید اصول تالیف کتاب را رعایت کرده باشد، باید در ابتدا یک لیست از جوانب مختلف مقاله را عنوان کنید. مقاله ممکن است که موضوعات متنوعی را شامل نشده باشد، اما اگر می‌خواهید آن را به کتاب تبدیل کنید باید آن را سرفصل‌های مختلف تقسیم‌بندی کنید. می‌توانید قبل از آغاز مراحل نحوه تبدیل مقاله به کتاب این سرفصل‌ها را تعیین نمایید. در ادامه مراحل تبدیل به‌صورت زیر می‌باشند:

1. انتخاب مقاله مناسب

اولین قدم، انتخاب مقاله‌ای مناسب برای تبدیل به کتاب است. مقاله باید دارای محتوای ارزشمند و قابل ‌توجه باشد. همچنین، باید از نظر طول و محتوا، مناسب تبدیل به کتاب باشد.

2. توسعه محتوا

پس از انتخاب مقاله، باید محتوای آن را توسعه دهید. این کار را می‌توانید با اضافه کردن اطلاعات جدید، توضیحات بیشتر و مثال‌ها انجام دهید. همچنین، می‌توانید ساختار مقاله را تغییر دهید تا مناسب کتاب باشد. برای توسعه محتوای مقاله، به موارد زیر توجه کنید:

الف) استفاده از مقدمه مقاله در کتاب

مقاله‌ها عموماً یک مقدمه دارند. بخش مقدمه‌ی مقاله را می‌توانید در فصل مقدماتی کتاب به کار ببرید. سعی کنید اطلاعات علمی موجود در مقاله را با نظرات معتبر بیان نمایید، چرا که خواننده‌ی کتاب با مطالعه‌ی مقدمه می‌تواند سطح علمی مؤلف را محک بزند.

ب) استفاده از روش تحقیق در نحوه تبدیل مقاله به کتاب

فصل دیگری از کتابتان را به روش‌های تحقیقی به کار رفته در مقاله اختصاص دهید. روش‌های تحقیقی عموماً از مهم‌ترین بخش‌های یک مقاله هستند که اعتبار آن را نشان می‌دهند. به همین جهت است که اختصاص یک بخش به روش‌های تحقیقی می‌تواند اعتبار کتاب را نزد خوانندگان آن افزایش دهد. عموماً مقاله‌ها یک بخش با عنوان «روش‌ها» دارند که برای تألیف آن فصل از کتاب می‌توانید از این بخش مقاله کمک بگیرید.

ج) اعمال نظرات شخصی در نگارش کتاب

در مقاله‌ها علمی پژوهشی عموماً فقط نتایج تحقیقات انجام شده پیرامون موضوع مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ یعنی در مقاله‌ها عموماً محقق نظر شخصی‌اش را درباره موضوع بیان نمی‌کند؛ اما در نحوه تبدیل مقاله به کتاب مؤلف می‌تواند نظرش را نیز بیان کند.

د) استفاده از تصاویر مرتبط

همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره داشتیم، در مقاله‌ها علمی پژوهشی همواره سعی می‌شود که به‌صورت آکادمیک و رسمی مقاله ارائه شود؛ اما برای تألیف کتاب نیازی نیست محتوا خشک و بدون جذابیت‌های بصری باشد. به همین جهت است که در نحوه تبدیل مقاله به کتاب می‌توانید تصاویر گرافیکی نیز استفاده کنید. تصاویر کمک می‌کنند که محتوای متنی کتاب برای خواننده بهتر تداعی شود. به همین جهت است که کتاب‌هایی که تصاویر گرافیکی استفاده می‌کنند عموماً خوانندگان بیشتری را به خود جذب می‌کنند.

3. آماده‌سازی

پس از طی مراحل فوق فایل نهایی را بازخوانی کنید تا خطای احتمالی نداشته باشد و برای چاپ و نشر، فایل را در اختیار انتشارات قرار دهید.

نکته: مراحل فوق صرفاً جهت اطلاع‌رسانی بوده و تمامی این مراحل در انتشارات کتیبه نوین انجام می‌گیرد. خدمات تبدیل مقاله به کتاب شامل مراحل زیر می‌باشد:

  • مطالعه کامل مقاله توسط اساتید برجسته مرتبط با رشته
  • مشخص کردن نقاط برجسته مقاله و قابل استفاده در کتاب
  • ویرایش و تکمیل مطالب جهت تبدیل شدن به کتاب
  • مشخص کردن عنوان کتابی متناسب با مقاله
  • آماده‌سازی فایل نهایی کتاب

تبدیل مجموعه مقاله‌ها به کتاب

در تبدیل مجموعه مقاله‌ها به کتاب دو نوع استراتژی وجود دارد:

1. کتابی با عنوان مجموعه مقاله‌ها به چاپ برسد.

در این حالت نیاز به ویرایش خاصی وجود ندارد و فقط می‌بایست مجموعه مقاله‌ها کنار یکدیگر قرار داده شوند و یک عنوان مناسب برای کتاب در نظر گرفته شود. به عنوان مثال: مجموعه مقاله‌های بهره‌وری در سازمان‌ها

2. برآیند و ویرایشی از مجموعه تمام مقاله‌ها به عنوان یک کتاب در نظر گرفته شود.

در این حالت متخصصان انتشارات تمامی مقاله‌ها را کنار هم چیده و براساس چیدمان کتابی مطالب را استخراج و دسته‌بندی می‌کنند تا به یک فایل کتاب مستقل دست پیدا کنند و در نهایت یک عنوان مناسب برای کتاب در نظر گرفته می‌شود.

مراحل تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب در انتشارات کتیبه نوین

توجه: با عنایت به این نکته که تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب صرفاً جهت رزومه می‌باشد و نویسنده تیراژ کمی را نیاز دارد، بنابراین از چاپ دیجیتال استفاده می‌شود و برخی از مراحل عمومی مراحل چاپ از جمله تایپ، لیتوگرافی، چاپ افست و پخش کتاب حذف می‌گردد.

۱. تبدیل فرمت مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به فرمت کتاب

توجه: در این مرحله محتوای مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به فرمت کتاب تبدیل می‌شود. درصورتی‌که عیناً متن مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب تبدیل شود نویسنده کار خاصی انجام نداده است که متأسفانه در برخی از انتشارات غیرحرفه‌ای (با هزینه‌های پایین) به همین شکل فرآیند انجام می‌شود.

انتشارات کتیبه نوین به‌عنوان اولین انتشارات در سراسر ایران که کار تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب را انجام داده است در ۵۰ رشته دانشگاهی دارای تیم متخصص می‌باشد که پس از مطالعه کامل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها با تخصصی که دارند محتوای مقاله یا مجموعه مقاله‌ها شما را به قالب کتاب تبدیل می‌کنند. اطلاعات بیشتر

۲. ویراستاری کتاب

ویراستاری کتاب و ویرایش نیز باعث می‌شود کتاب با اصول نگارش ادبی بررسی‌شده و ایرادات مربوط به تایپ، املایی، گرامری و دستور زبانی اصلاح شوند. اطلاعات بیشتر

3. صفحه‌آرایی کتاب

صفحه‌آرایی عبارت است از کلیه اقداماتی که باعث ایجاد تناسب بین متن و تصاویر کتاب می‌شود. معمولاً صفحه‌آرایی کتاب دارای یک فرمت استاندارد است. برای صفحه‌آرایی کتاب، از نرم‌افزارهای مختلفی استفاده می‌شود که رایج‌ترین آن‌ها نرم‌افزار word و indesign می‌باشد.

در صفحه‌آرایی مواردی از جمله: تنظیم صفحات با توجه به قطع کتاب، تعریف استایل خاص برای عناوین کتاب، بخش‌بندی یا سکشن‌بندی کتاب، ایجاد سر صفحه و پاصفحه، درج فهرست کتاب و… صورت می‌گیرد. اطلاعات بیشتر

4. دریافت مجوز شابک برای کتاب

شابک یا (ISBN)، شماره استاندارد بین‌المللی کتاب است که برای هر کتاب منحصربه‌فرد می‌باشد. شابک در حال حاضر یک عدد ۱۳ رقمی است.

ناشر از پنل کاربری خود از سایت شابک، با درج مشخصات کتاب از جمله نام کتاب و مشخصات نویسندگان شابک را دریافت می‌کند.

در انتشارات کتاب کتیبه نوین پس از تأیید کتاب توسط انتشارات به هر کتاب یک شابک یا ISBN اختصاص داده می‌شود که از آن زمان به بعد این کد منحصربه‌فرد نشان‌دهنده شماره شناسه کتاب خواهد بود. اطلاعات بیشتر

5. طرحی جلد کتاب

انتخاب طرح جلد مناسب باعث خواهد شد کتاب شما در مرحله اول که جذب مخاطب است، موفق شود.

باید براساس معیارهایی از قبیل محتوای کتاب، جنسیت مخاطب، نوع فرهنگ و سلیقه مخاطب، رنگ مورداستفاده و… طراحی را برای جلد انتخاب نمایید که نظر مخاطب را جلب نماید و هم‌چنین با قوانین چاپ کتاب هم همخوانی داشته باشد. اطلاعات بیشتر

6. اخذ فیپا از کتابخانه ملی

فیپا عبارت است از فهرست‌نویسی توصیفی و تحلیلی کتاب، پیش از انتشار که در صفحه حقوقی یا صفحه شناسنامه کتاب درج می‌گردد.

فیپا یکی از مراحل چاپ کتاب است که قبل از چاپ کتاب می‌بایست اخذ شود و در صفحه حقوقی کتاب درج گردد.

سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور یگانه مرجع برای صدور فیپا در کشور ما است. این نهاد موظف است بدون دریافت هزینه برای تمامی کتاب‌ها پیش از انتشار فیپا صادر کند. نکته این‌که انتشار کتاب بدون دریافت فیپا امکان‌پذیر نیست، از همین رو تمامی ناشران نویسندگان و مترجمان مکلف به دریافت فیپا برای کتاب‌هایشان هستند. اطلاعات بیشتر

7. اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب

پس از تایید فایل توسط نویسنده (فایلی که ویراستاری و صفحه‌آرایی آن انجام شده و دارای کد شابک می‌باشد)، کار برای روند اداری در سامانه چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت می‌گردد.

در این مرحله مدارک شناسایی و مدارک تحصیلی (اگر از پیشوند دکتر یا مهندس استفاده شود) نویسندگان لازم می‌باشد.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز بعد از بررسی‌های مربوطه مجوز کتاب را صادر می‌کند.

مدت زمان دریافت مجوز بستگی به نوع کتاب داشته و معمولاً کتاب‌های علمی در مدت زمان کمتری مجوز می‌گیرند. اطلاعات بیشتر

نکته مهم: توجه داشته باشید در زمان استفاده از کتاب مجوزهای کتاب استعلام می‌شود و در صورت وجود مشکل (متأسفانه در برخی مراکز جعلی از کدهای نامعتبر استفاده می‌شود) نه تنها امتیازی برای شما در نظر گرفته نمی‌شود چه‌بسا موجب رد شدن شما خواهد شد. مجوزهای گرفته شده توسط انتشارات کتیبه نوین (شابک، فیپا، مجوز چاپ و ثبت در خانه کتاب) توسط نویسنده قبل از تسویه از طریق وب‌سایت‌های رسمی کشور قابل استعلا خواهد بود. اطلاعات بیشتر

8. اخذ مجوز طرح جلد کتاب

مجوز طرح جلد یکی از مجوزهای ضروری پیش از امکان چاپ هر کتاب است.

پس از اخذ مجوز کتاب، طراحی جلد انجام شده برای وزارتخانه‌ی ارشاد و فرهنگ اسلامی ارسال می‌گردد و چنانچه مورد تأیید باشد، مجوز جلد کتاب صادر خواهد شد. اطلاعات بیشتر

9. چاپ کتاب (چاپ دیجیتال)

چاپ دیجیتال روش نوینی است که به علت داشتن سرعت بالا و کیفیت عالی، طرفداران زیادی دارد. چاپ دیجیتال کتاب یکی از رایج‌ترین روش‌های چاپ کتاب به‌صورت مستقیم با استفاده از تصاویر مبتنی بر دیجیتال است.

در روش چاپ دیجیتال کتاب، چاپگر پرونده‌های دیجیتالی مورد نیاز برای جلد و متن داخلی کتاب شما را به‌صورت جداگانه ذخیره می‌کند. سپس، این پرونده‌ها با استفاده از تونر به جای جوهر، تصویربرداری می‌شوند. بنابراین، نحوه کار دستگاه چاپ دیجیتال کتاب مشابه با دستگاه پرینت، هر چند در مقیاس بزرگتر می‌باشد. اطلاعات بیشتر

10. صحافی کتاب

صحافی یا جلد کردن کتاب، به عمل تا و ترتیب فرم‌های چاپ شده متن کتاب، جلدگذاری و در نهایت برش کتاب گفته می‌شود. اطلاعات بیشتر

11. اعلام وصول و ثبت کتاب در خانه کتاب

آخرین مرحله از مراحل اداری یک کتاب دریافت اعلام وصول یا اجازه پخش کتاب می‌باشد.

این گواهی در حقیقت بدین معناست که کتابی که چاپ و منتشر شده با متنی که در وزارت ارشاد ثبت شده یکسان بوده و تغییری ندارد و پخش کتاب بلامانع است و بابت شابکی که ناشر به این کتاب اختصاص داده تمام کارها بدون عیب و نقص انجام شده است.

پس از چاپ کتاب در انتشارات کتیبه نوین بلافاصله این انتشارات اقدام به درخواست اعلام وصول کتاب می‌کند و در سریع‌ترین زمان ممکن کتاب شما را ثبت نهایی خواهد کرد. اطلاعات بیشتر

 مدت زمان تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب

به‌طور معمول روند طبیعی و قانونی چاپ کتاب، بسته به موضوع، ممکن است از 30 الی 40 روز زمان ببرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی مدت زمان فرآیند انتشارات و چاپ کتاب را مطالعه فرمایید.

تبدیل مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به کتاب در سریع‌ترین زمان

جهت طی مراحل صفر تا صد تبدیل مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به کتاب و چاپ آن به‌صورت فوری می‌توانید از متخصصان انتشارات کتیبه نوین کمک بگیرید تا مراحل تبدیل فرمت مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به فرمت کتاب، صفحه‌آرایی کتاب، ویراستاری کتاب و چاپ کتاب را به‌صورت فوری در کوتاه‌ترین زمان به انجام برسانند.

هرچقدر تخصص و مهارت شما در استفاده از نرم‌افزار ورد بیشتر باشد به همان اندازه تمامی مراحل مربوط به تنظیم فرمت و سایز کتاب و صفحه‌آرایی کتاب را به‌سرعت انجام خواهید داد.

در زمان ارائه مقاله یا مجوعه مقاله‌ها اگر مقاله یا مجوعه مقاله‌ها چندین بار بازخوان شده باد و هیچ‌گونه ایرادات املایی، نگارشی و تایپی نداشته باشد مراحل کار کتاب سریع‌تر انجام خواهد شد.

تبدیل فوری مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به کتاب

در صورت درخواست صاحب اثر انتشارات کتیبه نوین با داشتن تیم‌های حرفه‌ای این توانایی را دارد که در مدت زمانی کمتر از زمان اعلام شده مقاله یا مجوعه مقاله‌ها را به کتاب تبدیل کند، بدون اینکه از کیفیت کار کاسته شود. به‌طوری‌که تمامی مراحل با دقت انجام می‌شود و در نهایت کتاب قابل استعلام خواهد بود.

هزینه تبدیل مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به کتاب

از آنجا که هزینه‌ مراحل انتشارات و چاپ کتاب به‌روز محاسبه می‌گردد جهت کسب اطلاع از هزینه‌ها به منوی هزینه‌ مراحل انتشارات و چاپ کتاب مراجعه فرمایید.

چاپ تبدیل مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به کتاب با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه

یکی از دغدغه‌های نویسندگان در تبدیل مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به کتاب هزینه چاپ کتاب است. در برخی مواقع این هزینه‌ها بسیار سرسام‌آور هستند و بنابراین بسیاری از نویسندگان از چاپ کتاب خود منصرف می‌شوند. با این حال برخی روش‌ها وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن‌ها، ضمن حفظ کیفیت چاپ، هزینه تبدیل مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به کتاب را نیز بسیار پایین نگه داشت.

برای پایین آوردن هزینه چاپ تبدیل مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به کتاب چند روش وجود دارد که می‌توان به تناسب از آن‌ها استفاده کرد. اولین مورد در هزینه کتاب، انتخاب ناشر مناسب است. برخی ناشران بدون دلیل مشخصی هزینه بسیار بالایی را برای چاپ کتاب از نویسندگان طلب می‌کنند همچنین خود ناشر نیز می‌تواند از بخشی از سود خود چشم‌پوشی کند تا هزینه چاپ تبدیل مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به کتاب پایین باشد.

انتشارات کتیبه نوین آماده همکاری در زمینه چاپ تبدیل مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به کتاب با کیفیت بالا و هزینه پایین است.

جهت اطلاعات بیشتر منوی راهنمای انتخاب ناشر و بهترین انتشارات را مطالعه فرمایید.

نمونه‌های تبدیل مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به کتاب در انتشارات کتیبه نوین

تبدیل مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به کتاب پتانسیل تبدیل شدن به یکی از پرطرفدارترین کتاب‌ها برای چاپ را دارد. در کنار طراحی جلد، صفحه‌آرایی و دیگر خدمات حرفه‌ای که یک ناشر برای چاپ مقاله یا مجوعه مقاله‌ها به‌صورت کتاب لحاظ می‌کند، در نهایت می‌تواند کتابی باکیفیت و درخور را در اختیار مخاطبین قرار دهد. می‌توانید چند نمونه از مقاله یا مجوعه مقاله‌هایی که در انتشارات کتیبه نوین به چاپ رسیده‌اند و تمامی خدمات طراحی جلد، صفحه‌آرایی، ویراستاری و اخذ مجوزهای آن در انتشارات کتیبه نوین صورت گرفته است را منوی کتاب‌ها ببینید.

سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.