مدیریت: دکتر داودی 09172203400

انتشارات کتیبه نوین

تقویت رزومه با چاپ کتاب

تقویت رزومه با چاپ کتاب

تقویت رزومه با چاپ کتاب

رزومه (CV) نوشته‌ای از پیشینه‌ی تحصیلی و شغلی شما است. افراد در موقعیت‌های مختلفی از زندگی‌شان به ارائه‌ی رزومه نیازمند هستند.

از مهم‌ترین مدارکی که می‌توان همراه با رزومه ارائه کرد، کتاب است. چاپ کتاب برای رزومه بسیار مفید بوده و آن را پر بار تر خواهد کرد. البته تقویت و بهره‌مندی از چاپ کتاب برای رزومه تنها به اخذ شغل‌های مختلف ختم نمی‌شود. دانشجویانی که در صدد اخذ اپلای هستند نیز به چاپ کتاب تقویت رزومه نیازمند خواهند شد.

چاپ کتاب برای رزومه باید باکیفیت و دقت بالایی دنبال شود. کتاب‌هایی که از کیفیت پایینی برخوردار باشند قادر به کسب نمره و امتیاز مثبت نخواهند بود.

چاپ کتاب برای رزومه شاید دقیقاً همان نقطه‌ای است که اتصال بین شما و هدف‌تان را ممکن می‌سازد. زیرا چاپ کتاب امتیاز بزرگی برای نویسنده‌ی کتاب به شمار می‌آید. شخص و یا دانشجویی که ذهنی خلاق برای چاپ کتاب تقویت رزومه داشته باشد، در سایر امور شغلی و تحصیلی نیز موفق خواهد بود. شاید چاپ کتاب تقویت رزومه باب‌های جدیدی را از علمی که پیگیری می‌کنید، برای شما باز خواهد کرد.

چاپ کتاب نشان‌دهنده تلاشتان در زمینه‌ای خاص است. نوشتن کتاب معمولاً مستلزم تحقیقاتی خیلی گسترده در موضوعی خاص، بررسی منابع و جوانب معنایی مختلف و در پاره‌ای موارد، انجام بررسی‌های میدانی و به‌کارگیری روش‌های آماری است.

لذا وقتی فردی کتابی را تدوین یا تألیف می‌کند یعنی بسیاری از توانمندی‌های پژوهشی یا کار با نرم‌افزارهای مرتبط با آن را نیز آموخته است. بنابراین، چاپ کتاب از طریق نشان دادن طیف متنوعی از توانایی‌های فرد باعث تقویت رزومه وی می‌شود.

مزایای چاپ کتاب در تقویت رزومه

یکی از مزایای چاپ کتاب این است که دانشجو یا استاد مربوطه در رشته خود به جایگاهی بالاتر ارتقاء می‌یابد و در بین اهالی علم شناخته شده‌تر می‌شود.

از مزایای دیگر چاپ کتاب می‌توان به امتیازات بالایی اشاره کرد که این تولید علمی در پی دارد، برای اموری مانند ارتقای هیئت علمی، مصاحبه دکتری و شرکت در مصاحبه‌های استخدامی و شغلی، چاپ کتاب همواره امتیاز بالایی داشته است و یکی از عوامل تأثیرگذار در انتخاب و یا ارتقای یک فرد است.

در ادامه به برخی از مزایای چاپ کتاب در تقویت رزومه می‌پردازیم:

1. تقویت رزومه جهت استخدام

اگر تا کنون جهت استخدام در حرفه‌های اداری و یا ارگان‌های مختلف اقدام نموده باشید حتماً متوجه این سؤال مهم  شده‌اید؛ رزومه شما چیست؟

در واقع صاحبان مشاغل جهت استخدام و همکاری نیروی جدید به دنبال این هستند که فردی را به‌عنوان همکار بپذیرند که دارای رزومه قوی است و می‌تواند به آن‌ها در جهت پیشبرد اهداف شغلی سود برساند.

اگر مدت زیادی به دنبال استخدام شدن می‌گردید اما هنوز توفیق چندانی کسب نکرده و یا شغلی در شأن و منزلت شما پیدا نشده است، به احتمال زیاد نتوانسته‌اید رزومه‌ای خوب و مطابق با استاندارهای لازم بنویسید و از شیوه‌های تقویت رزومه برای استخدام بی‌اطلاع هستید.

یکی از بهترین راه‌های تقویت رزومه برای استخدام دانشگاهیان و یا استخدام جهت تدریس و یا در مجامع علمی تقویت رزومه از طریق چاپ کتاب است.

چاپ کتاب فوری در انتشارات کتیبه نوین با بالاترین کیفیت راهی مقرون‌به‌صرفه در تقویت رزومه برای استخدام شما است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با ارائه مشاوره رایگان، شما را در مسیر به دست آوردن شغلی مناسب و درخور شایستگی‌هایتان یاری نمایند.

2. تقویت رزومه جهت ارتقای شغلی

تقویت رزومه برای ارتقای شغلی در اساتید و فرهنگیان از اهمیت فراوانی برخوردار است،

زیرا با چاپ مقالات، جزوات تدریسی و یا پژوهش‌های علمی خود در قالب کتاب، جایگاه و منزلت بالاتری در بین جامعه دانشگاهی به دست آورده و سبب ارتقای علمی آن‌ها می‌گردد.

اما چاپ کتاب مراحل متعدد و دوندگی‌های زیادی دارد که لزوم داشتن یک ناشر معتبر در چاپ کتاب دانشگاهی باکیفیت عالی را می‌طلبد.

انتشارات کتیبه نوین باسابقه درخشان حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی و با چاپ کتاب‌های زیادی در زمینه‌های تخصصی و عمومی انتخابی مناسب برای چاپ کتاب در جهت تقویت رزومه برای ارتقا شغلی و علمی اهالی علم و دانش است.

انتشارات کتیبه نوین تمامی مراحل چاپ کتاب را باکیفیتی ممتاز در زمانی کمتر از یک ماه و با تیراژ دلخواه حداقل 10 نسخه را انجام می‌دهد. لازم به ذکر است که هزینه تقویت رزومه برای ارتقای شغلی از طریق چاپ کتاب بسیار کمتر از چاپ مقاله ISI می‌باشد.

3. تقویت رزومه مدیران و ارتقای شغلی

شما به عنوان مدیر در هر جایگاهی که باشید، برای اینکه بتوانید از نظر علمی و شلی پیشرفت کنید، نیاز به تقویت رزومه خود دارید. یکی از بهترین راه‌های نشان دادن تخصص و بهبود رزومه، چاپ کتاب است.

در راستای توسعه فرهنگ مطالعاتی و تبادل اطلاعات مدیریتی انتشارات کتیبه نوین اقدام به فراهم آوردن تیمی از متخصصان و خبرگان مدیریتی کرده است و از مدیرانی که تمایل دارند به این تیم بپیوندند و در تهیه و چاپ کتاب‌های مدیریتی همکاری داشته باشند دعوت به همکاری می‌کند.

4. تقویت رزومه جهت مصاحبه دکتری

اگر شما هم دانشجو باشید حتماً می‌دانید که این روزها شرط موفقیت در بیشتر آزمون‌ها به‌خصوص مصاحبه دکتری داشتن یک رزومه قوی و خوب ظاهر شدن در مصاحبه است.

البته این شرایط در بیشتر کشورها وجود دارد و شرط پذیرش در دانشگاه‌ها به‌خصوص در دوره دکتری به نظر اساتید مصاحبه‌کننده بستگی دارد. بنابراین شما باید هم از دید کمی بتوانید نمره بالایی را در مصاحبه کسب کنید و هم از دید کیفی بتوانید تأثیر مثبتی بر دیدگاه اساتید مصاحبه‌کننده برجای بگذارید. در اینجا درباره تأثیر چاپ کتاب در مصاحبه دکتری نکاتی را توضیح خواهیم داد.

تجربه افرادی که در مصاحبه دکتری شرکت کرده‌اند نشان می‌دهد که اگرچه از مجموع ۴۰ امتیاز مصاحبه دکتری تنها ۴ نمره به تألیف یا ترجمه کتاب اختصاص دارد اما در واقع باید به تأثیرات غیرمستقیم آن نیز اشاره کرد.

هم‌اکنون هر مقاله بین ۱ تا ۷ امتیاز در مصاحبه دکتری دارد و کتاب ۴ امتیاز. اما از سوی دیگر بسیاری از اساتید نگارش و چاپ کتاب را سندی می‌دانند مبنی بر اینکه دانشجوی مورد نظر کیفیت بالایی دارند. به‌خصوص در سال‌های اخیر که چاپ مقالات توسط مؤسسات افزایش یافته است،

بسیاری از اساتید مصاحبه‌کننده می‌دانند که مقالات دانشجویان معمولاً کیفیت بالایی ندارد و اعتماد خود را به مقالات از دست داده‌اند. از سوی دیگر برخی معتقدند با توجه به اینکه برای چاپ کتاب باید از فیلترهای متعددی عبور کرد، بنابراین دانشجویی که توانسته است کتابی را چاپ کند یا توانسته است یک کتاب انگلیسی به‌روز را ترجمه کرده و به چاپ برساند دارای مهارت و استعداد خوبی برای تحصیل در دوره دکتری است.

این دیدگاه باعث می‌شود که اساتید مصاحبه‌کننده در بخش‌هایی که دادن نمرات به تشخیص خودشان بستگی دارد شما را در اولویت قرار دهند.

توصیه انتشارات کتاب کتیبه نوین این است که برای روز مصاحبه دکتری حداقل یک کتاب تألیفی و یک کتاب ترجمه شده داشته باشید تا از مزایای بی‌شمار آن استفاده نمایید.

تقویت رزومه برای مصاحبه دکتری از طریق چاپ کتاب، پیشنهاد ما به شما و از شیوه‌های رایج و پرطرفدار در بین متقاضیان ورود به بالاترین مقطع تحصیلی است، چراکه حتی با قبولی در آزمون دکتری، تنها نیمی از راه را طی کرده و قبولی شما مشروط به داشتن رزومه قوی و اثبات توانایی‌های خود به اساتید است که این مسیر با تحریم مجلات بین‌المللی و افزایش دلار جهت اکسپت مقالات بسیار دشوار شده است،

بنابراین چنانچه قصد دارید که با تقویت رزومه برای مصاحبه دکتری از امتیاز بیشتری برخوردار باشید، پیشنهاد انتشارات کتیبه نوین است که در زمینه رشته تحصیلی‌تان کتابی تألیف یا ترجمه کنید و یا پایان‌نامه‌تان را به کتاب تبدیل نمایید.

با انجام صفر تا صد کلیه این مسیرها با استفاده از امکانات گسترده و ویژه چاپ و نشر در انتشارات ما با چاپ کتاب حتی در تیراژ محدود، شانس بیشتری برای تحصیل در مقطع دکتری داشته باشید.

در ضمن در جدیدترین جدول امتیازدهی داوران به رزومه‌ها، داشتن کتاب چاپی بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داده که دلیل محکمی جهت اثبات این است که بهترین راه تقویت رزومه برای مصاحبه دکتری چاپ کتاب است.

کارشناسان و مشاورین ما منتظر تماس شما جهت راهنمایی از شرایط چاپ و نشر کتاب و نیز هزینه‌های آن هستند.

5. تقویت رزومه برای گرفتن بورس (بورسیه) از دانشگاه‌های خارجی

تقویت رزومه برای گرفتن بورس از دانشگاه‌های خارجی دغدغه و چالش متقاضیان تحصیل و بورسیه است که کارشناسان روش‌های متعددی را به آن‌ها پیشنهاد می‌کنند، اما به عقیده متخصصان و افراد اهل‌فن چاپ کتاب یکی از بهترین و ارزان‌ترین راه‌های تقویت رزومه برای گرفتن بورس از دانشگاه‌های خارجی است.

انتشارات کتیبه نوین با در اختیار داشتن تمامی ابزارها و شرایط لازم به‌منظور چاپ کتاب فوری و با کیفیت درجه یک بستر مناسبی جهت چاپ و نشر کتاب دانشگاهی و غیردانشگاهی فراهم آورده است.

انتشارات کتیبه نوین به‌عنوان یکی از پرکارترین ناشرین کشوری با پایین آوردن هزینه‌ها علاوه بر کمک به رونق بازار چاپ کتاب، انگیزه و اعتمادبه‌نفس بیشتری به جامعه دانشگاهی که قصد چاپ کتاب با تیراژ کم و ارزان را دارند، نموده است.

چنانچه نیاز به تقویت رزومه برای گرفتن بورس از دانشگاه‌های خارجی دارید اما از تبحر کافی در زمینه تألیف و یا ترجمه کتاب را ندارید، انتشارات کتیبه نوین تعداد بی‌شماری نیروی متخصص در رشته‌های مختلف تحصیلی دارد که شما را در این امر مشاوره و یاری می‌نمایند.

توجه داشته باشید که چاپ کتاب علاوه بر قیمت کمتر نسبت به چاپ مقاله در ژورنال‌ها، از امتیاز بیشتری در نزد داوران کمیته بررسی رزومه‌های متقاضیان دارد.

با ما تماس بگیرید تا با اطلاع از چگونگی چاپ کتاب و نیز دریافت مشاوره رایگان، گامی محکم در جهت تقویت رزومه برای گرفتن بورس در دانشگاه‌های خارجی مورد نظرتان بردارید.

6. تقویت رزومه جهت برند شخصی

تقویت رزومه برای برند شخصی یعنی به کار بردن شیوه‌هایی که توانایی‌ها و فعالیت‌های شما را بیشتر کرده و آن‌ها را در قالبی مصور به دیگران نشان دهد تا با برند شخصی شما آشنا شوند.

در این میان به عقیده بسیاری از کارشناسان، چاپ کتاب از بهترین راهکارهای ممکن در تقویت رزومه برای برند شخصی به حساب می‌آید تا با نوشتن فعالیت‌ها و دستاوردهای خود آن‌ها را به شکلی زیبا و منحصربه‌فرد برای کسب جایگاه بهتر شغلی و یا ارتقا شأن اجتماعی و نشان دادن پرستیژ خود به کار ببرید.

همچنین چنانچه بتوانید در زمینه تخصصی خود کتابی را از منابع معتبر ترجمه و یا به رشته تحریر درآورید، سپس آن را توسط انتشاراتی معتبری چاپ و توزیع نمایید، علاوه بر تقویت رزومه برای برند شخصی، باعث سر زبان افتادن نام شما در سطح کشور و حتی دنیا شده و در اصل یک نوع استراتژی بازاریابی نوینی نیز انجام داده‌اید.

انتشارات کتیبه نوین سال‌هاست که با چاپ و نشر کتاب باکیفیت دانشگاهی و غیردانشگاهی، با هزینه‌های مناسب، راه را برای بسیاری از مشتاقان و نویسندگان جوان و جویای نام باز کرده است.

در ضمن این انتشارات حضوری فعال در نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب را دارد که همین امر سبب افزایش اعتبار و تقویت رزومه برای برند شخصی شما می‌گردد.

راهکارهای چاپ کتاب و تقویت رزومه

1. تألیف و نگارش کتاب و تقویت رزومه

تألیف کتاب یکی از دشوارترین فعالیت‌های علمی است. معمولاً افراد با در نظر گرفتن یک حوزه تخصصی به تألیف کتاب می‌پردازند. در کار تألیفی مؤلف از دانش و تخصص خود نیز درباره حوزه مورد نظر استفاده کرده و مطالبی را ارائه می‌کند. در تألیف کتاب، خوانندگان معمولاً با تجارب شخصی مؤلف و نظرات جدید وی روبرو می‌شوند که این نظرات قبلاً از طریق پژوهش‌ها و تحقیقات خود مؤلف به تأیید رسیده است.

نگارش یا تدوین و تالیف کتاب، یک کار بسیار ارزشمند و بزرگ است که از دیرباز تمام اساتید بزرگ و دانشمندان، برای این‌‌که بتوانند یافته‌ها و اطلاعات حاصل از پژوهش خود را بنام خود ثبت کنند و همچنین تخصص و تبحر خود را به علاقه‌مندان نشان دهند، نسبت به تخصصی که دارند، اقدام به تالیف کتاب می‌کردند.

درست است که این کار امتیاز بالای علمی دارد، اما نوشتن کتاب، کار زمان‌بری است و نیاز به قلم قوی برای نگارش دارد. اگر قصد تألیف کتاب خود را دارید، نیاز به پژوهش، مطالعه میدانی و اطلاعات قوی دارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی تألیف و نگارش کتاب را مطالعه فرمایید.

2. ترجمه کتاب‌های عمومی و تخصصی و تقویت رزومه

روش بعدی، استفاده از کتاب‌های جدیدالنشر خارجی و ترجمه آن‌ها به زبان فارسی است.

ترجمه کتاب، فعالیت بسیار ارزشمند و مفیدی است که به‌واسطه آن می‌توان کتاب‌های مفیدی که در خارج از کشور چاپ شده‌اند، ترجمه و از امتیاز آن برای تقویت رزومه استفاده کرد.

ترجمه کتاب‌های عمومی و تخصصی جدیدالنشر به امتیازات پژوهشی کمک بزرگی می‌کند. اما تنها شرطی که وجود دارد این است که کتاب‌ها باید کاملاً جدید و به‌روز باشند و برای اولین بار ترجمه شده باشند. ترجمه کتاب جدیدالنشر خارجی مرتبط با رشته تحصیلی شما امتیازی برابر با تألیف کتاب دارد.

اما ترجمه کتاب هم کار آسانی نیست چراکه کیفیت ترجمه بسیار مهم است. مخصوصاً کتاب‌های علمی که دارای عبارات و اصطلاحات مهم تخصصی هستند و مترجم آن‌ها باید علاوه بر اینکه به زبان مبدأ و مقصد مسلط باشد، به موضوع متن نیز کاملاً اشراف داشته باشد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی ترجمه کتاب‌های عمومی و تخصصی را مطالعه فرمایید.

3. گردآوری کتاب از منابع مختلف و تقویت رزومه

آثار گردآوری شده به آثاری گفته می‌شود که نویسنده آن تجربه زیادی در زمینه نگارش کتاب ندارد و کتاب خود را با گردآوری اطلاعات و مطالب موجود نوشته است.

افراد زیادی به نوشتن کتاب پیرامون موضوعات مختلف فکر می‌کنند اما به دلیل این‌که تصور می‌کنند این کار نیازمند تخصص و امکاناتی ویژه است آن را عملی نمی‌کنند. این در صورتی است که هر فردی که حرف و یا اطلاعات مفیدی پیرامون موضوعات مختلف دارد و تصمیم دارد آن را به دیگران منتقل نماید با گردآوری مطالب و با مقداری تمرین و رعایت یکسری نکات ساده می‌تواند اقدام به نوشتن کتاب و چاپ آن کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی گردآوری کتاب از منابع مختلف را مطالعه فرمایید.

4. تبدیل رساله و تز دکتری به کتاب و تقویت رزومه

بسیاری از دانشجویان دکتری نمی‌دانند که با هزینه‌های بسیار کم می‌توانند رساله و تز دکتری خود را به کتاب تبدیل کنند. از آنجایی که یک کتاب علمی که برگرفته از رساله و تز دکتری باشد، در آزمون‌های استخدامی، امتیاز مثبت محسوب می‌شود، لذا به همه عزیزانی که رساله و تز دکتری خود را در دست دارند توصیه می‌شود آن را به کتاب تبدیل کنند.

برای افرادی که قصد شرکت در آزمون‌های جذب هیئت علمی را دارند لزوم ارائه یک یا چند کتاب در کنار مقالات و پژوهش‌ها غیرقابل اجتناب است. این ضرورت‌ها در کنار منابعی که دانشجویان در اختیار دارند می‌تواند راه را برای چاپ کتاب آنان همواره سازد. یک دانشجوی دکتری که از رساله و تز دکتری خود دفاع کرده است بهترین موقعیت را در اختیار دارد که از این کار خود استفاده نماید و آن را تبدیل به یک کتاب نماید.

این کتاب می‌تواند شامل تمامی بخش‌های رساله و تز دکتری یا تنها فصل خاصی از آن باشد. مرکز چاپ و نشر کتاب کتیبه نوین آمادگی دارد با همکاری اساتید خود بهترین راه ممکن برای داشتن کتاب را به شما معرفی نماید و در این راه تا گام آخر در کنار شما باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی تبدیل رساله و تز دکتری به کتاب را مطالعه فرمایید.

5. تبدیل پایان‌نامه به کتاب و تقویت رزومه

پایان‌نامه‌ها، بدلیل داشتن محتوای قوی و منحصربه‌فردی که دارند، همیشه گزینه مناسبی برای استخراج و چاپ کتاب، بخصوص برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری و تقویت رزومه دارند، تبدیل پایان‌نامه به کتاب می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

کسانی که تجربه این کار را دارند، می‌دانند که تبدیل پایان‌نامه به کتاب، نسبت به گزینه‌های قبلی آسان‌تر و بسیار سریع‌تر است و به راحتی می‌توانند با اجرای نکات تبدیل پایان‌نامه به کتاب، فایل را تبدیل و به چاپ برسانند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی تبدیل پایان‌نامه به کتاب را مطالعه فرمایید.

6. تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب و تقویت رزومه

اساتید هیئت علمی، حق‌التدریسی دانشگاه‌ها، اساتید آموزشگاه‌ها، دبیران و معلم‌های مدارس می‌توانند با همکاری انتشارات کتیبه نوین جزوه‌ها و مطالب آموزشی خود را به کتاب تبدیل کنند.

شما می‌توانید جزوه‌ای که تدریس نموده‌اید یا دانشجویانتان در کلاس یادداشت نموده‌اند را به یک کتاب برای آن درس تبدیل نمایید. مثلاً وقتی شیمی را در کلاسی به‌صورت شفاهی درس می‌دهید و هر ترم دانشجویان در کلاس می‌نویسند یا اینکه جزوه‌ای دادید تا دانشجویان در انتشارات دانشگاه کپی بزنند می‌توانید آن‌ها را به کتاب تبدیل نمایید و از روی کتاب خودتان تدریس نمایید و همچنین رزومه خود را تقویت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب را مطالعه فرمایید.

7. تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب و تقویت رزومه

یکی از اهداف اصلی این انتشارات ارتقاء سطح علمی کشور بوده که همین امر باعث شده که این انتشارات بر آن شود که به دانشجویان فرهیخته کشور کمک نماید تا مقاله و یا مجموعه مقاله‌های خود را به کتاب تبدیل کنند و علاوه بر کار فرهنگی انجام شده برای دانشجویان نیز امتیاز داشته و باعث تکمیل رزومه آن‌ها نیز می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب را مطالعه فرمایید.

سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.