مدیریت: دکتر داودی 09172203400

انتشارات کتیبه نوین

خدمات ویژه

خدمات ویژه انتشارات کتیبه نوین

خدمات ویژه

تبدیل رساله و تز دکتری به کتاب

برای افرادی که قصد شرکت در آزمون‌های جذب هیئت علمی را دارند لزوم ارائه یک یا چند کتاب در کنار مقالات و پژوهش‌ها غیرقابل اجتناب است. این ضرورت‌ها در کنار منابعی که دانشجویان در اختیار دارند می‌تواند راه را برای چاپ کتاب آنان همواره سازد.

یک دانشجوی دکتری که از رساله و تز دکتری خود دفاع کرده است بهترین موقعیت را در اختیار دارد که از این کار خود استفاده نماید و آن را تبدیل به یک کتاب نماید. این کتاب می‌تواند شامل تمامی بخش‌های رساله و تز دکتری یا تنها فصل خاصی از آن باشد. مرکز چاپ و نشر کتاب کتیبه نوین آمادگی دارد با همکاری اساتید خود بهترین راه ممکن برای داشتن کتاب را به شما معرفی نماید و در این راه تا گام آخر در کنار شما باشد.

بسیاری از دانشجویان دکتری نمی‌دانند که با هزینه‌های بسیار کم می‌توانند رساله و تز دکتری خود را به کتاب تبدیل کنند. از آنجایی که یک کتاب علمی که برگرفته از رساله و تز دکتری باشد، در آزمون‌های استخدامی، امتیاز مثبت محسوب می‌شود، لذا به همه عزیزانی که رساله و تز دکتری خود را در دست دارند توصیه می‌شود آن را به کتاب تبدیل کنند.

تبدیل رساله و تز دکتری به کتاب با هزینه‌ای بسیار کم امکان‌پذیر است. کسانی که استخدام هستند یا برای مصاحبه، قصد چنین کاری را دارند، لازم نیست که کتاب خود را در تیراژ بالا مثلاً بالای ۱۰۰۰ جلد چاپ کنند. آن‌ها می‌توانند کتاب خود را در تیراژهای کم مثلاً 10 یا 20 جلد چاپ کنند و البته چیزی از اعتبار کتاب نمی‌کاهد.

همچنین کتاب با اخذ مجوز چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد و اخذ شابک ISBN از اداره شابک و نیز اخذ فیپا از کتابخانه ملی، در وزارت فرهنگ و ارشاد و کتابخانه ملی ثبت و اعلام وصول می‌شود و دارای همه امتیازات لازم جهت ارائه در رزومه‌های تحصیلات تکمیلی و یا رزومه‌های اخذ دانشیاری، شغلی و ارتقای تحصیلی معلمان و مربیان خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی تبدیل رساله و تز دکتری به کتاب را مطالعه فرمایید.

تبدیل پایان‌نامه به کتاب

اگر شما هم دانشجو باشید حتماً می‌دانید که این روزها شرط موفقیت در بیشتر آزمون‌ها به‌خصوص آزمون دکتری تخصصی داشتن یک رزومه قوی و خوب ظاهر شدن در مصاحبه است. شرط پذیرش در دانشگاه‌ها به‌خصوص در دوره دکتری به نظر اساتید مصاحبه‌کننده بستگی دارد. بنابراین شما باید هم از دید کمی بتوانید نمره بالایی را در مصاحبه کسب کنید و هم از دید کیفی بتوانید تأثیر مثبتی بر دیدگاه اساتید مصاحبه‌شونده برجای بگذارید. در اینجا درباره تأثیر چاپ کتاب در مصاحبه دکتری نکاتی را توضیح خواهیم داد.

از سوی دیگر برخی معتقدند با توجه به اینکه برای چاپ کتاب باید از فیلترهای متعددی عبور کرد، بنابراین دانشجویی که توانسته است کتابی را از پایان‌نامه ارشد خود چاپ کند یا توانسته است یک کتاب انگلیسی به‌روز را ترجمه کرده و به چاپ برساند دارای مهارت و استعداد خوبی برای تحصیل در دوره دکتری است.

این دیدگاه باعث می‌شود که اساتید مصاحبه‌کننده در بخش‌هایی که دادن نمرات به تشخیص خودشان بستگی دارد شما را در اولویت قرار دهند. توصیه انتشارات کتاب کتیبه نوین این است که برای روز مصاحبه دکتری حداقل یک کتاب تألیفی و یک کتاب ترجمه شده داشته باشید تا از مزایای بی‌شمار آن استفاده نمایید.

تبدیل پایان‌نامه به کتاب حدوداً ۳۰ الی 40 روز زمان لازم دارد درحالی‌که اکثر مجلات ISI در این مدت زمان یک ماهه نتیجه داوری مقاله را مشخص می‌نمایند و بعد از پذیرش حداقل دو ماه هم برای چاپ زمان لازم دارند.

برای افراد و علاقه‌مندانی که تمایل دارند در انجمن نخبگان وارد شوند داشتن کتاب چاپی امتیاز بالایی دارد لذا در صورت تبدیل پایان‌نامه به کتاب می‌توانید از این امتیاز استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی تبدیل پایان‌نامه به کتاب را مطالعه فرمایید.

تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب

اساتید هیئت علمی، حق‌التدریسی دانشگاه‌ها، اساتید آموزشگاه‌ها، دبیران و معلم‌های مدارس می‌توانند با همکاری انتشارات کتیبه نوین جزوه‌ها و مطالب آموزشی خود را به کتاب تبدیل کنند.

اساتید، دبیران و معلم‌هایی که هنوز در کلاس جزوه می‌گویند یا اینکه در کلاس درس می‌دهد و دانشجویان در کلاس نکته‌ها را یادداشت می‌نمایند می‌توانند با استفاده از راهکاری که در این صفحه ارائه می‌شود به راحتی آموزش و ارتقای علمی خود کمک شایانی نمایند.

شما می‌توانید جزوه‌ای که تدریس نموده‌اید یا دانشجویانتان در کلاس یادداشت نموده‌اند را به یک کتاب برای آن درس تبدیل نمایید. مثلاً وقتی شیمی را در کلاسی به‌صورت شفاهی درس می‌دهید و هر ترم دانشجویان در کلاس می‌نویسند یا اینکه جزوه‌ای دادید تا دانشجویان در انتشارات دانشگاه کپی بزنند می‌توانید آن‌ها را به کتاب تبدیل نمایید و از روی کتاب خودتان تدریس نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب را مطالعه فرمایید.

تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب

تبدیل مقاله به کتاب یکی از راه‌های چاپ کتاب است. اگر شما مقاله‌ای نوشته‌اید و در مجله‌ای، چه مجلات علمی پژوهشی داخلی و چه مجلات خارجی، چاپ کرده‌اید، (البته الزامی به چاپ شدن مقاله وجود ندارد) می‌توانید آن مقاله را به کتاب تبدیل کرده و کتابی با نام خود در انتشارات داخلی منتشر کنید؛ اما توجه کنید که مقاله‌ها و کتاب‌های علمی دارای حوزه کاری متفاوتی بوده و برای مخاطبان متفاوتی نوشته می‌شوند. از این‌رو برای تبدیل مقاله به کتاب، باید تغییرات قابل‌توجهی روی مقاله اعمال کرد.

در تبدیل مجموعه مقاله‌ها به کتاب دو نوع استراتژی وجود دارد:

1. کتابی با عنوان مجموعه مقاله‌ها به چاپ برسد.

در این حالت نیاز به ویرایش خاصی وجود ندارد و فقط می‌بایست مجموعه مقاله‌ها کنار یکدیگر قرار داده شوند و یک عنوان مناسب برای کتاب در نظر گرفته شود. به عنوان مثال: مجموعه مقاله‌های بهره‌وری در سازمان‌ها

2. برآیند و ویرایشی از مجموعه تمام مقاله‌ها به عنوان یک کتاب در نظر گرفته شود.

در این حالت متخصصان انتشارات تمامی مقاله‌ها را کنار هم چیده و براساس چیدمان کتابی مطالب را استخراج و دسته‌بندی می‌کنند تا به یک فایل کتاب مستقل دست پیدا کنند و در نهایت یک عنوان مناسب برای کتاب در نظر گرفته می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی تبدیل مقاله یا مجموعه مقاله‌ها به کتاب را مطالعه فرمایید.

سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.