مدیریت: دکتر داودی 09172203400

انتشارات کتیبه نوین

پذیرش اثر

پذیرش اثر جهت چاپ در انتشارات کتیبه نوین

پذیرش اثر جهت چاپ کتاب

قبل از شروع مراحل چاپ و نشر کتاب ابتدا می‌بایست فایل کتاب توسط انتشارات پذیرفته شده باشد. در نتیجه نویسندگان موظف‌اند که ده صفحه اول کتاب خود را به همراه فهرست و توضیحات لازمه را برای انتشارات ارسال کنند تا پس از بررسی در کمیته اختصاصی مربوطه در انتشارات تایید گردد.

آیین‌نامه و مقررات پذیرش اثر جهت چاپ و نشر در انتشارات کتیبه نوین

ماده ۱: منظور از «اثر» عبارت از هر گونه تألیف، گردآوری، ترجمه، شعر، رمان و همچنین هر گونه پژوهشى است که قابل چاپ و نشر مى‌باشد.

ماده ۲: انتشارات کتیبه نوین تمامی کتب علمی، دانشگاهی (۵۰ رشته)، رمان، شعر و… جهت چاپ و نشر مى‌پذیرد.

ماده ۳: صاحبان آثارى که مایل به چاپ آثار خود در انتشارات کتیبه نوین می‌باشند می‌بایست در گام اول فایل خود را که شامل عنوان، فهرست و منابع نیز می‌باشد را جهت بررسی اولیه در شورای انتشارات به این انتشارات ارسال نمایند و در صورت تایید، اثر جهت چاپ و نشر پذیرفته می‌شود.

تبصره ۱: صاحب اثر باید تا زمان اعلام نتیجه قبول یا رد اثر براى چاپ در انتشارات کتیبه نوین، اثر خود را به ناشر دیگرى ارائه ندهد.

تبصره ۲: انتشارات حداکثر طى دو روز کاری از تاریخ تسلیم هر اثر، نتیجه بررسى و نظر شوراهاى تخصصی انتشارات را به اطلاع صاحب اثر می‌رساند.

تبصره ۳: در مورد کتاب‌هاى ترجمه، ارسال اصل کتاب به زبان اصلى به صورت پی.دی.اف یا تصویر صفحه شناسنامه کتاب الزامی است.

ماده ۴: قرارداد (مخصوص تیراژ ۱۰۰۰ به بالا)، سندى است که براى چاپ اثر بین انتشارات کتیبه نوین و صاحب اثر تنظیم و مبادله مى‌شود و اصول کلى آن به تصویب شوراى انتشارات خواهد رسید. نمونه فرم قرداد نشر را می توانید در منوی فرم‌های چاپ مشاهده کنید.

ماده ۵: پس از تایید اثر، جهت شروع کار، صاحب اثر می‌بایست مبلغ پیش پرداخت را پرداخت و تصویر کارت نویسندگان را به انتشارات ارسال نماید. اطلاعات بیشتر

ماده ۶: انتشارات مجاز است، هر نوع اصلاح املایى و عبارتى را طبق رسم‌الخط در زمان ویراستاری در «اثر» اعمال کند.

ماده ۷: اخذ تصمیم درباره طرز چاپ، نوع حروف، نوع تصاویر، قطع کتاب، جلد و شمارگان کتاب به عهده صاحب اثر و با مشورت متخصصین انتشارات کتیبه نوین می‌باشد.

انتشارات کتیبه نوینروش‌های ارسال اثر جهت بررسی و انجام فرآیند چاپ:

1. به صورت فایل ورد (ارسال از طریق ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی)

2. دست‌نوشته (یا به صورت مراجعه حضوری یا از طریق پست به دفتر انتشارات)

ایمیل: info@katibenovin.ir

تلگرام، واتس‌آپ، روبیکا و ایتا: ۰۹۱۷۲۲۰۳۴۰۰

انتشارات کتیبه نوین

سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.