در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید...

چاپ سریع و فوری کتاب در کمترین زمان

چاپ سریع و فوری کتاب در کمترین زمان

گاهی ممکن است دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها نیاز به چاپ فوری کتاب  پیدا کنند. همچنین در برخی شرایط نیاز است تا برای برندسازی شخصی با چاپ کتاب در جشنواره یا رویدادی شرکت کرده و زمان کمی هم دارند، در این موارد افراد نیاز دارند تا در کمترین زمان ممکن کتاب خود را چاپ کنند.

چاپ فوری کتاب توسط انتشارات کتیبه نوین شامل تمام مراحل چاپ کتاب از ویراستاری، صفحه‌آرایی، طراحی جلد کتاب، اخذ شابک و فیپا، مجوز و انتشار آن به هر تعداد می‌باشد.

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری درصورتی‌که نیاز به چاپ کتاب فوری برای رزومه خود دارند می‌توانید با انتشارات کتیبه نوین تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت این کار انجام شود. انتشارات کتیبه نوین این امکان را برای شما فراهم نموده است تا در زمان مناسب اثر خود را به چاپ برسانید و بتوانید در مجامع علمی اثر خود را ارائه دهید.

همچنین در زمان ارائه فایل کتاب اگر کتاب چندین بار بازخوان شده باشد و هیچ‌گونه ایرادات املایی، نگارشی و تایپی نداشته باشد مرحله تنظیم و چاپ کتاب سریع‌تر انجام خواهد شد.

در صورت درخواست صاحب اثر انتشارات کتیبه نوین با داشتن تیم‌های حرفه‌ای این توانایی را دارد که در مدت زمانی کمتر از زمان اعلام شده کتاب را چاپ کند، بدون اینکه از کیفیت کار کاسته شود. به‌طوری‌که تمامی مراحل با دقت انجام می‌شود و در نهایت کتاب قابل استعلام خواهد بود.

چاپ سریع و فوری کتاب

یکی از مزایا و ویژگی‌های عالی چاپ دیجیتال برای کتاب‌ها این است که امکان چاپ در یک روز و به شکل فوری وجود دارد. در واقع این سرعت بالا به مکانیسم عملکرد دستگاه‌های چاپ دیجیتال بر می‌گردد که در آن داده‌های مدنظر از طریق فایل مربوطه درون کامپیوتر به چاپگر جوهری یا لیزری منتقل شده و این انتقال با سرعت بالا انجام می‌گیرد. شما می‌توانید هنگام ثبت سفارش زمان تحویل را فوری انتخاب کنید تا سرعت تحویل سفارش را بیشتر کنید.‌

چاپ کتاب در کمترین زمان ممکن

چاپ فوری کتاب یعنی کلیه مراحل اداری و اجرایی چاپ کتاب در هر تیراژ و صفحه، بسیار سریع‌تر از روال معمولی اما با همان کیفیت و قیمت انجام شود تا بتوانید بدون دغدغه از امتیازات چاپ کتاب حتی در محدودترین زمان ممکن بهره‌مند گردید.

چاپ فوری کتاب و اخذ کلیه مجوزهای چاپ کتاب در سریع‌ترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن با قیمتی که همواره بی‌رقیب بوده است از طریق انتشارات کتیبه نوین ممکن شده است.

با توجه به اینکه چاپ کتاب دارای مراحل قانونی و اجرایی بسیار زیادی است، چاپ یک کتاب ممکن است برای یک دانشجو یا استاد ماه‌ها زمان ببرد. از سوی دیگر انتشارات کتیبه نوین به دلیل داشتن نیروهای متخصص و ماهر و آشنایی با فرآیند چاپ کتاب، می‌تواند در کمترین زمان نسبت به مراحل آماده‌سازی نشر مانند اخذ مجوزهای چاپ کتاب، ویراستاری علمی و ادبی، صفحه‌آرایی، طراحی جلد و در نهایت چاپ و صحافی شما اقدام کند.

در چاپ دیجیتال فوری کتاب نیز نیاز است تا تمامی مراحل چاپ کتاب طی شود، این روش چاپ به معنای کاهش کیفیت نیست.

مدت زمان اخذ مجوزهای چاپ فوری کتاب

به دلیل اینکه صدور مجوز وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد است امکان تعیین مدت زمان مشخصی وجود ندارد و بسته به کتاب ممکن است متفاوت باشد، اما انتشارات کتیبه نوین سعی دارد در بازه بین 10 الی 20 روز کاری مجوزهای کتاب را بگیرد و در کمتر از یک ماه کل فرآیند چاپ کتاب را انجام دهد.

انتشارات کتیبه نوین اهمیت سرعت را در دنیای پر رقابت امروزی می‌داند و با ارائه روش‌های متعدد منطبق با هدف مؤلفین و مترجمین گرامی چاپ فوری را از آنچه که فکر کنید دست‌یافتنی‌تر کرده است.

در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید…

صفحه اصلی وب‌سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *