مدیریت: دکتر داودی 09172203400

انتشارات کتیبه نوین

چاپ کتاب‌های ادبیات، شعر و رمان

چاپ کتاب‌های ادبیات، شعر و رمان

چاپ کتاب‌های ادبیات، شعر و رمان

چاپ کتاب‌های رمان و داستان

انتشارات کتیبه نوین چاپ کتاب‌های رمان و داستان را با بالاترین کیفیت به انجام می‌رساند.

این دسته از کتاب‌ها در دسته پرطرفدارترین کتاب‌های غیردرسی می‌باشند که همه رده‌های سنی به نحوی از آنان بهره می‌برند.

این کتاب‌ها به خاطر تیراژ بالای چاپ و پخش گسترده‌شان، در بین کتاب‌فروشی‌های زیادی توزیع می‌شوند و فروش بالایی دارند. بنابراین از نظر مالی برای نویسنده برآورد خوبی دارند.

بسیاری از نویسندگان جوان هستند که صاحب آثار بسیار پرفروش و پرطرفداری هستند. اما در مقابل بسیاری از نویسندگان با وجود استعداد فراوان و دست‌نوشته‌های بسیار عالی، هنوز آثار خود را به چاپ نرسانند و چاپ کتاب را رؤیایی بسیار دست‌نیافتنی می‌دانند، حال آن‌که چاپ کتاب رمان و داستان بسیار ساده انجام می‌گیرد و تنها لازم است که فرد آن را به ناشرین معتبر و باتجربه بسپارد تا فروش به‌خوبی صورت بگیرد و نویسنده از نظر مالی متضرر نشود.

کتاب‌های رمان و داستان چاپ شده را مشاهده فرمایید.

چاپ کتاب‌های شعر

اشعار شاعران برای این‌که ماندگار باشد می‌بایست چاپ شود،

شاید تصور کنید که چاپ کتاب شعر کار آسانی نیست و مراحلی سخت و دشواری را در پیش دارد اما لازم است که بدانید مانند سایر کتاب‌های دیگر، برای انتشار کتاب در این حوزه به کارشناسانی نیاز می‌باشد که شما را با روش‌های چاپ کتاب شعر آشنا کرده و این مسیر پیچیده را برایتان آسان و هموار کنند،

برای این منظور به افرادی که دارای  طبع شعر گفتن هستند و تمایل دارند اشعارشان را چاپ کنند و از این طریق در اختیار عموم مردم قرار دهند پیشنهاد می‌کنیم که این کار را به انتشارات کتیبه نوین بسپارند و با این انتشارات در این زمینه مشاوره کنند.

انتشارات کتیبه نوین آماده چاپ کتاب شعر متقاضیان عزیز می‌باشد.

بسیاری از افراد با استفاده از ذوق و قریحه و استعداد در سرودن شعر و اخذ بازخوردهای مثبت از اطرافیان آن‌ها را بر آن می‌دارد که آثار خود را از طریق مجاری قانونی به چاپ برسانند. واقعیت این است که چاپ آثار هنری مزیت‌های گوناگونی دارد.

اولین مزیت آن است که افراد با چاپ کتاب شعر خود مالکیت مادی و معنوی خود را به آن اثر احراز می‌دارند. بارها دیده شده است که برخی افراد سودجو با به دست آوردن آثار هنری فرد دیگر اقدام به چاپ آن‌ها به نام خود می‌کنند که بدین سبب حاصل تلاش سال‌های متمادی شخص دیگر را تصاحب می‌کنند.

دومین مزیت چاپ آثار هنری آن است که افراد بسیاری با دیدن آن‌ها می‌توانند بازخوردهای بسیار دقیق و تخصصی را به نگارنده ارائه کنند که می‌تواند در بالا رفتن کیفیت این آثار بسیار کمک‌کننده باشد.

سومین امتیاز چاپ آثار هنری، کسب شهرت و شناخته شدن است. یقیناً وقتی شعری سروده می‌شود صرفاً خود شاعر و یا در بهترین حالت چند تن از اطرافیان با اشعار آشنا می‌شوند و به آن‌ها گوش می‌دهند. درصورتی‌که اگر این آثار چاپ شود و مورد پذیرش و تأیید مخاطبان قرار گیرد، شهرت و معروفیت فرد مؤلف بیشتر از پیش خواهد بود. این مزیت‌ها و ده‌ها مزیت دیگر باعث می‌شود که چاپ آثار هنری اهمیت و ارزش بیشتری پیدا کند.

کتاب‌های شعر چاپ شده را مشاهده فرمایید.

چاپ کتاب‌های زندگی‌نامه و خاطرات

دسته دیگری از کتاب‌ها هستند که در دسته زندگی‌نامه و یا خاطرات اشخاص مطرح و تأثیرگذار قرار می‌گیرند.

همانند سایر کتب، برای چاپ این دسته از کتاب‌ها هم باید مجوزهایی اخذ گردد.

محتوای آنان باید به شکلی مناسب ویرایش شود تا در انجام مراحل چاپ و نشر مشکلی ایجاد نگردد. بنابراین قبل از ارسال به وزارتخانه متخصصان انتشارات کتیبه نوین با دقت این مسیر را پیگیری و قابل دسترس می‌کنند. این انتشارات در این زمینه تخصص لازم را دارد و نویسندگان می‌توانند از تجربیات این انتشارات به‌صورت رایگان بهره‌مند شوند.

حیطه چاپ کتاب‌های ادبیات، شعر و رمان در انتشارات کتیبه نوین به شرح زیر می‌باشد:

 • چاپ کتاب رمان اجتماعی

 • چاپ کتاب رمان احساساتی

 • چاپ کتاب رمان پلیسی (جنایی)

 • چاپ کتاب رمان تاریخی

 • چاپ کتاب رمان فانتزی

 • چاپ کتاب رمان علمی تخیلی

 • چاپ داستان‌های کوتاه و بلند

 • چاپ کتاب شعر

 • چاپ کتاب شعر کودک

 • چاپ کتاب شعر نو

 • چاپ کتاب زندگی‌نامه

 • چاپ کتاب خاطرات

کتاب‌های چاپ شده ادبیات، شعر و رمان را مشاهده فرمایید.

نکته: جهت کسب اطلاعات بیشتر، منوی چاپ کتاب در انتشارات کتیبه نوین را مطالعه فرمایید.

سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.