مدیریت: دکتر داودی 09172203400

انتشارات کتیبه نوین

چاپ کتاب‌های علمی و دانشگاهی

چاپ کتاب‌های علمی و دانشگاهی

چاپ کتاب‌های علمی و دانشگاهی

چاپ کتاب‌های علمی و دانشگاهی به شرح زیر می‌باشد:

  1. چاپ کتاب‌های علوم پایه
  2. چاپ کتاب‌های فنی و مهندسی
  3. چاپ کتاب‌های علوم تجربی و پزشکی
  4. چاپ کتاب‌های علوم انسانی
  5. چاپ کتاب‌های هنر و معماری

چاپ کتاب‌های علوم پایه

مراحل چاپ کتاب رشته‌های علوم پایه مشابه با کلیه مراحلی است که باید برای چاپ سایر کتاب‌ها طی شود.

به عبارت دیگر نویسنده یا مترجم پس از ثبت قرارداد با انتشارات کتیبه نوین و تحویل دادن نسخه کتاب، وارد مراحل دریافت مجوز می‌گردد که فقط توسط ناشر امکان‌پذیر است. یعنی مؤلف یا مترجم نمی‌تواند شخصاً برای گرفتن مجوزها اقدام کنند.

دریافت مجوز شابک اولین مرحله است که یک کد 13 رقمی یونیک و اختصاصی برای کتاب گرفته می‌شود که تنها چند دقیقه زمان می‌برد.

پس از آن باید مجوز فیپا گرفته شود که همان فهرست‌نویسی پیش از انتشار می‌باشد و پس از آن باید مجوز ارشاد از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته شود و در نهایت مجوز طرح جلد کتاب.

پس از آن باید مجوز پخش یا اعلام وصول و مجوز جلد کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته شود تا کتاب امکان چاپ و فروش در فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های کتاب پیدا کند.

نکته: اطلاعات بیشتر در مورد چاپ کتاب‌های علوم پایه

کتاب‌های چاپ شده علوم پایه را مشاهده فرمایید.

چاپ کتاب‌های فنی و مهندسی

برای چاپ کتاب فنی و مهندسی باید به دانش روز آگاه بوده باشید و بتوانید به‌عنوان یک مؤلف و نویسنده مفاهیم جدیدی را به مخاطب انتقال دهید.

آنچه در چاپ کتاب فنی و مهندسی اهمیت دارد، آن است که بتوانید بار علمی مطالب مورد نظر را به شیوه‌ای دقیق و بیانی درست و به دور از هرگونه کپی کاری توضیح دهید.

بدین ترتیب اولین قدم برای چاپ کتاب فنی و مهندسی صحت و سقم مطالب است و در قدم‌های بعدی شما باید آن‌ها را به‌درستی تایپ کنید و از بازنویسی به‌درستی استفاده کرده تا متهم به سرقت ادبی نشوید.

پس از آن نیاز به صفحه‌آرایی و طراحی جلد متناسب با موضوع کتابتان خواهید داشت.

در نهایت نوبت به اخذ مجوزهای لازم شامل، کد شابک، مجوز فیپا، مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجوز اعلام وصول می‌رسد که می‌توانید با عقد قرارداد با انتشارات کتیبه نوین تمامی مراحل را با خیالی آسوده طی کنید.

نکته: اطلاعات بیشتر در مورد چاپ کتاب‌های فنی و مهندسی

کتاب‌های چاپ شده فنی و مهندسی را مشاهده فرمایید.

چاپ کتاب‌های علوم تجربی و پزشکی

بسیاری از دانشجویان رشته‌های پزشکی پس از فارغ‌التحصیلی و کسب مهارت و تجربه‌های لازم در زمینه رشته خود اقدام به چاپ کتاب علوم پزشکی می‌کنند. ولی یکی از سردرگمی‌هایی که دچار آن می‌شوند انتخاب انتشارات معتبر برای چاپ کتاب است.

در این میان انتشارات کتیبه نوین با داشتن سابقه و کارنامه کاری درخشان، توانسته رضایت مؤلفان و نویسندگان زیادی را در حوزه چاپ کتاب علوم پزشکی به خود جلب کند و بدین ترتیب ما با افتخار به شما اعلام می‌کنیم که آماده‌ایم در فرآیند چاپ کتاب علوم پزشکی شما همکاری‌های لازم را از صفر تا صد انجام دهیم.

در ضمن با ارائه مشاوره‌های تلفنی و تخصصی رایگان، آماده‌ایم تا خدمات چاپ کتاب علوم پزشکی را برای کادر درمان و سایر دانشجویان رشته‌های پزشکی به‌صورت حضوری و غیرحضوری ارائه دهیم.

تفاوتی ندارد که رشته مدنظر شما و یا موضوع کتاب شما در چه حوزه‌ای است، ما با ارجاعات تخصصی می‌توانیم همه موضوعات را حمایت کرده و با بهترین کیفیت به چاپ برسانیم.

نکته: اطلاعات بیشتر در مورد چاپ کتاب‌های علوم تجربی و پزشکی

کتاب‌های چاپ شده علوم تجربی و پزشکی را مشاهده فرمایید.

چاپ کتاب‌های علوم انسانی

علوم انسانی حوزه بسیار بزرگی از مطالعه است که شامل بسیاری از رشته‌های متمرکز بر تجربیات انسانی می‌شود، که می‌توان به برخی از آن‌ها مثل: تاریخ، ادبیات، فلسفه، هنر، موسیقی، مردم‌شناسی و… اشاره کرد.

این رشته‌ها به دنبال درک زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی و تاریخی هستند که انسان‌ها در آن زندگی کرده‌اند، و شرایط انسانی و راه‌هایی را که مردم در طول تاریخ با یکدیگر تعامل داشته‌اند، کشف کنند.

با توجه به گستردگی که در این گروه وجود دارد و وجود تعداد شاخه‌های بسیاری که زیرمجموعه آن می‌باشند، می‌توان فهمید تعداد کتاب‌های مرتبط نیز عدد بالایی خواهند داشت.

نکته: اطلاعات بیشتر در مورد چاپ کتاب‌های علوم انسانی

کتاب‌های چاپ شده علوم انسانی را مشاهده فرمایید.

چاپ کتاب‌های هنر و معماری

رشته معماری در واقع ترکیبی از مهارت‌های فنی و هنری می‌باشد که برای علاقه‌مندان به مهندسی ساخت‌وساز و همچنین هنر بهترین گزینه برای ادامه تحصیل می‌باشد.

این رشته در واقع طراحی و ساخت‌وساز ساختمان‌ها و دیگر سازه‌های فیزیکی را بر عهده دارد و  همان‌طور که گفته شد شامل دو جنبه هنری و فنی می‌باشد.

در این رشته دروسی مانند طراحی، زیبایی‌شناسی و نحوه زیبا کردن حجم‌ها، نماها و پلان‌ها  و… به قسمت هنری مرتبط می‌باشد و دروسی مانند سازه‌های بتنی و مقاومت مصالح، ایستایی، تأسیسات مکانیکی و الکتریکی اختصاص به جنبه فنی این رشته دارد.

از جمله کارکردهای مهم این رشته می‌توان به مدیریت پروژه‌های ساخت‌وساز، نظارت بر کار تکنسین‌ها و کارگران، مشورت با مشتریان به‌منظور تعیین نیاز آن‌ها، تهیه طرح‌ها و نقشه‌های پروژه‌های ساخت‌وساز و… اشاره کرد.

کتاب‌های چاپ شده هنر و معماری را مشاهده فرمایید.

نکته: جهت کسب اطلاعات بیشتر، منوی چاپ کتاب در انتشارات کتیبه نوین را مطالعه فرمایید.

سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.