در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید...

 مدت زمان تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب در سریع‌ترین زمان

 مدت زمان تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب در سریع‌ترین زمان

 مدت زمان تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب

به‌طور معمول روند طبیعی و قانونی چاپ کتاب، بسته به موضوع و حوزه‌ی جزوه‌های درسی و آموزشی، ممکن است از 30 الی 40 روز زمان ببرد. عمده‌ی زمان این فرآیند به صدور فیپا و مجوز وزارت ارشاد باز می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی مدت زمان فرآیند انتشارات و چاپ کتاب را مطالعه فرمایید.

تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب در سریع‌ترین زمان

جهت طی مراحل صفر تا صد تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب و چاپ آن به‌صورت فوری می‌توانید از متخصصان انتشارات کتیبه نوین کمک بگیرید تا مراحل تبدیل فرمت جزوه‌های درسی و آموزشی به فرمت کتاب، صفحه‌آرایی کتاب، ویراستاری کتاب و چاپ کتاب را به‌صورت فوری در کوتاه‌ترین زمان به انجام برسانند.

هرچقدر تخصص و مهارت شما در استفاده از نرم‌افزار ورد بیشتر باشد به همان اندازه تمامی مراحل مربوط به تنظیم فرمت و سایز کتاب و صفحه‌آرایی کتاب را به‌سرعت انجام خواهید داد.

در زمان ارائه جزوه‌های درسی و آموزشی اگر جزوه‌های درسی و آموزشی چندین بار بازخوان شده باد و هیچ‌گونه ایرادات املایی، نگارشی و تایپی نداشته باشد مراحل کار کتاب سریع‌تر انجام خواهد شد.

تبدیل فوری جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب

در صورت درخواست صاحب اثر انتشارات کتیبه نوین با داشتن تیم‌های حرفه‌ای این توانایی را دارد که در مدت زمانی کمتر از زمان اعلام شده جزوه‌های درسی و آموزشی را به کتاب تبدیل کند، بدون اینکه از کیفیت کار کاسته شود. به‌طوری‌که تمامی مراحل با دقت انجام می‌شود و در نهایت کتاب قابل استعلام خواهد بود.

چاپ تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه

یکی از دغدغه‌های نویسندگان در تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب هزینه چاپ کتاب است. در برخی مواقع این هزینه‌ها بسیار سرسام‌آور هستند و بنابراین بسیاری از نویسندگان از چاپ کتاب خود منصرف می‌شوند. با این حال برخی روش‌ها وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن‌ها، ضمن حفظ کیفیت چاپ، هزینه تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب را نیز بسیار پایین نگه داشت.

برای پایین آوردن هزینه چاپ تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب چند روش وجود دارد که می‌توان به تناسب از آن‌ها استفاده کرد. اولین مورد در هزینه کتاب، انتخاب ناشر مناسب است. برخی ناشران بدون دلیل مشخصی هزینه بسیار بالایی را برای چاپ کتاب از نویسندگان طلب می‌کنند همچنین خود ناشر نیز می‌تواند از بخشی از سود خود چشم‌پوشی کند تا هزینه چاپ تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب پایین باشد.

انتشارات کتیبه نوین آماده همکاری در زمینه چاپ تبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب با کیفیت بالا و هزینه پایین است.

نکته: جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی نبدیل جزوه‌های درسی و آموزشی به کتاب را مطالعه فرمایید.

در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید…

صفحه اصلی وب‌سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *