در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید...

مدت زمان تبدیل پایان‌نامه به کتاب، فوری و در سریع‌ترین زمان

مدت زمان تبدیل پایان‌نامه به کتاب، فوری و در سریع‌ترین زمان

 مدت زمان تبدیل پایان‌نامه به کتاب

به‌طور معمول روند طبیعی و قانونی چاپ کتاب، بسته به موضوع و حوزه‌ی پایان‌نامه، ممکن است از 30 الی 40 روز زمان ببرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی مدت زمان فرآیند انتشارات و چاپ کتاب را مطالعه فرمایید.

تبدیل پایان‌نامه به کتاب در سریع‌ترین زمان

جهت طی مراحل صفر تا صد تبدیل پایان‌نامه به کتاب و چاپ آن به‌صورت فوری می‌توانید از متخصصان انتشارات کتیبه نوین کمک بگیرید تا مراحل تبدیل فرمت پایان‌نامه به فرمت کتاب، صفحه‌آرایی کتاب، ویراستاری کتاب و چاپ کتاب را به‌صورت فوری در کوتاه‌ترین زمان به انجام برسانند.

هرچقدر تخصص و مهارت شما در استفاده از نرم‌افزار ورد بیشتر باشد به همان اندازه تمامی مراحل مربوط به تنظیم فرمت و سایز کتاب و صفحه‌آرایی کتاب را به‌سرعت انجام خواهید داد.

در زمان ارائه پایان‌نامه اگر پایان‌نامه چندین بار بازخوان شده باد و هیچ‌گونه ایرادات املایی، نگارشی و تایپی نداشته باشد مراحل کار کتاب سریع‌تر انجام خواهد شد.

تبدیل فوری پایان‌نامه به کتاب

در صورت درخواست صاحب اثر انتشارات کتیبه نوین با داشتن تیم‌های حرفه‌ای این توانایی را دارد که در مدت زمانی کمتر از زمان اعلام شده پایان‌نامه را به کتاب تبدیل کند، بدون اینکه از کیفیت کار کاسته شود. به‌طوری‌که تمامی مراحل با دقت انجام می‌شود و در نهایت کتاب قابل استعلام خواهد بود.

چاپ تبدیل پایان‌نامه به کتاب با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه

یکی از دغدغه‌های نویسندگان در تبدیل پایان‌نامه به کتاب هزینه چاپ کتاب است. در برخی مواقع این هزینه‌ها بسیار سرسام‌آور هستند و بنابراین بسیاری از نویسندگان از چاپ کتاب خود منصرف می‌شوند. با این حال برخی روش‌ها وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن‌ها، ضمن حفظ کیفیت چاپ، هزینه تبدیل پایان‌نامه به کتاب را نیز بسیار پایین نگه داشت.

برای پایین آوردن هزینه چاپ تبدیل پایان‌نامه به کتاب چند روش وجود دارد که می‌توان به تناسب از آن‌ها استفاده کرد. اولین مورد در هزینه کتاب، انتخاب ناشر مناسب است. برخی ناشران بدون دلیل مشخصی هزینه بسیار بالایی را برای چاپ کتاب از نویسندگان طلب می‌کنند همچنین خود ناشر نیز می‌تواند از بخشی از سود خود چشم‌پوشی کند تا هزینه چاپ تبدیل پایان‌نامه به کتاب پایین باشد.

انتشارات کتیبه نوین آماده همکاری در زمینه چاپ تبدیل پایان‌نامه به کتاب با کیفیت بالا و هزینه پایین است.

نکته: جهت کسب اطلاعات بیشتر منوی تبدیل پایان نامه به کتاب را مطالعه فرمایید.

در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید…

صفحه اصلی وب‌سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *