در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید...

چاپ کتاب در تیراژ پایین و حداقل تعداد

چاپ کتاب در تیراژ پایین و حداقل تعداد

انتشارات کتیبه نوین در خدمت آن دسته از نویسندگان، دانشجویان، مترجمان و افرادی است که قصد چاپ کتاب با تیراژ پایین و کم را دارند.

ضرورت چاپ کتاب در تیراژ پایین

بسیار از دانشجویان، هنرمندان و مترجمان به دلایل مختلفی متقاضی چاپ کتاب با تیراژ پایین هستند که متأسفانه بسیاری از انتشارات به خاطر به‌صرفه نبودن آن اقدام به چنین کاری نمی‌کنند.

برای مثال، دانشجویانی که توانسته‌اند اثر علمی و دانشگاهی فاخری را گردآوری و تألیف نمایند اغلب به خاطر کمبودهای مالی نمی‌توانند آن‌ها را به چاپ و نشر برسانند و دست‌رنج علمی آن‌ها احتمال دارد به خاطر عدم چاپ مورد سوءاستفاده قرار گیرد و از این نظر زیان‌های غیرقابل جبرانی به آن‌ها وارد می‌شود.

از سوی دیگر بسیاری از دانشجویان برحسب نیاز خود برای مصاحبه‌های علمی از جمله مصاحبه گزینش هیئت علمی و مصاحبه پذیرش دوره دکتری قصد چاپ کتاب دارند ولی معمولاً هزینه لازم را ندارند و می‌بایست در کمترین تیراژ فعالیت‌های مربوط به چاپ کتاب انجام گیرد.

همچنین، بسیاری از افراد قصد چاپ دست‌نوشته‌ها و اشعار و داستان‌های خود را دارند و می‌خواهند در قدم اول با تیراژ پایینی کار را به انجام برسانند.

چاپ کتاب در تیراژ پایین در انتشارات کتیبه نوین

این انتشارات جهت رفاه نویسندگان هر نوع کتاب (علمی، رمان و…) و به‌خصوص دانشجویانی که تمایل دارند رساله یا پایان‌نامه خود را به کتاب تبدیل کنند و از نظر هزینه با مشکل مواجه هستند، چاپ در تیراژ محدود (۱۰ تا ۲۰۰ نسخه) را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

لازم به ذکر است که در چاپ تعداد محدود کلیه مراحل چاپ و نشر کتاب طی خواهد شد اما در نهایت تعداد کتاب‌های چاپ شده جهت کاهش هزینه‌های نویسندگان محدود چاپ می‌شود.

تیراژ مناسب برای چاپ کتاب و چاپ کتاب در تیراژ دلخواه

انتشارات کتاب کتیبه نوین با توجه به تجربه خود در چاپ و نشر کتاب و با توجه به همکاری افراد با تخصص‌های مختلف با این انتشارات می‌تواند مشاوره تخصصی درباره تعداد تیراژ یک کتاب به نویسندگان و مترجمان ارائه دهد.

در درجه اول اگر کتاب علمی و دانشگاهی باشد، این انتشارات فایل کتاب یا فهرست مطالب آن را در اختیار متخصص مربوط قرار می‌دهد و متخصصان بعد از ارزیابی محتوای فایل آماده شده و با توجه به سطح کیفی آن پیشنهاد خود را درباره تعداد تیراژ به نویسنده ارائه می‌دهند.

همچنین اگر کتاب ارائه شده اثر هنری مانند چاپ کتاب شعر، چاپ دست‌نوشته و یا رمان و داستان باشد مجدداً برحسب نظر متخصصان بعد از ارزیابی محتوا تعداد تیراژ پیشنهادی به نویسنده ارائه می‌شود. مؤلف در نهایت با توجه به پیشنهاد همکاران این انتشارات و با توجه به نیاز خود تعداد تیراژ کتاب را معین می‌کند.

نشر کتیبه نوین افتخار دارد که تاکنون در رشته‌های دانشگاهی و آثار هنری مختلفی به چاپ کتاب با تیراژ پایین پرداخته است و این امکان را به نویسندگان و مترجمین محترم می‌دهد که بر حسب نیاز و امکانات خود به تعیین تیراژ اثر خود اقدام نمایند.

حداقل تیراژ در چاپ کتاب در تیراژ پایین

حداقل تیراژ چاپ در چاپ کتاب در تیراژ پایین، 10 جلد است. شما با چاپ تنها 10 جلد می‌توانید به عنوان نویسنده نامتان را در کتابخانه ملی ثبت کرده و از تمام حقوق معنوی آن بهره ببرید.

در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید…

صفحه اصلی وب‌سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *