در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید...

کتاب‌های مفید مدیریتی برای مدیران

کتاب‌های مفید مدیریتی برای مدیران

کتاب کاریزما

این کتاب تعریفی جامع از کاریزما در علوم ارتباطی ارائه می‌دهد. در این کتاب گفته می‌شود که کاریزماتیک بودن قابل یادگیری است و افراد می‌توانند با تقویت ویژگی‌هایی در خود میزان کاریزماتیک بودنشان را بالا ببرند.
این ویژگی‌ها که کاریزماتیک بودن را در پی دارند، ویژگی‌های مثبتی هستند و یادگیری آن‌ها به بهبود شخصیت اجتماعی شنونده کمک خواهد کرد. این کتاب جنبه آموزشی دارد و به خواننده کمک می‌کند با بهترین روش درک درستی از کاریزما داشته باشد. این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند انسان‌های تأثیرگذاری باشند پیشنهاد می‌کنیم.

هنگام مذاکره شما به 5 مرحله نیاز دارید:

  1. یخ‌شکنی
  2. معاینه
  3. اعتمادسازی
  4. و…

کتاب پافشاری برای هدف

می‌دانید پافشاری شما برای چه چیزی می‌باشد؟ آیا شما باورهای درست را می‌شناسید که منجر به نتیجه‌گیری مثبت در سازمان می‌شود؟ اگر در واقع پاسخ شما به این منفی می‌باشد در راستای موفقیتی که ناشی از برندهای عالی و مورد تأیید جهانی است، گام برنمی‌دارید. این کتاب منبع عالی‌ای است تا باورها و اهداف عالی شما را تصحیح کند. در واقع کتاب ارتباط عالی را با کسانی که در دنیای عمل گام برداشته‌اند نشان می‌دهد. برایان تمام نکات کلیدی مفید برای علم و دانش بازاریابی را به خوبی پیاده‌سازی کرده است و آن‌ها را درون این کتاب قرار داده است. در واقع موضوع صرفاً بازاریابی نیست؛ بلکه تصمیم‌گیری‌ای است که راستای اصلی آن اعتماد به مردم است.

از تمام کسانی که می‌شناسید سؤال کنید و مطمئناً توجه زیادی به شما جلب می‌شود. اکثر مردم با توجه به باورهای خود، شفاف‌سازی اهداف و یا کاری که دنبال می‌کنند ایده خاصی ندارند. اکثر ما انسان‌ها فقط دنبال زنده ماندن هستیم ولی کاملاً با باورهای درونی خود غوطه‌ور نشده‌ایم.

کتاب چهار قلمرو

در بین لیست بهترین کتاب‌های مدیریتی داستان روایت زندگی آموزنده و پرتجربه فلوی و افسانه چهار قلمرو زندگی او… نیز به چشم می‌خورد اگر شما هم در رابطه با قانون‌های چهار قلمرو و زندگی پرفراز و نشیب فلوی کنجکاوید خودتان رو به دست جریان این داستان بسپارید…

بخشی از کتاب: تا الآن فلوی فردی بود که مجبور بود برای او شور و شوقی در این روزها و کل دوران عمرش ایجاد نماید، اما تلاش‌های او نتیجه نداشت زیرا او صرفاً نشسته بود و بدون گفتن چیزی گوش می‌داد و اگر چیزهایی که فلوی می‌گفت مربوط به برخی رخدادهای قلمرو قبلی بود، او صورت خود را برمی‌گرداند و سپس افسوس می‌خورد، به‌طوری‌که علاقه‌ای به بازگو کردن گذشته نداشت…

داستان روایت زندگی و پرتجربه فلوی و افسانه چهار قلمرو او …

اگر شما هم در رابطه با قانون‌های چهار قلمرو و زندگی پر فراز و نشیب فلوی کنجکاوید خودتان رو به دست جریان این داستان بسپارید

کتاب 48 قانون قدرت

این کتاب 48 قانون را به‌عنوان کلید موفقیت و قدرتمند شدن معرفی می‌کند.

بخشی از کتاب:

انسان‌های تمایل زیادی دارند که بتوانند باور خود را تقویت کنند. ما باید تمرکز خود را روی خواسته‌ها قرار دهیم و نیاز است تا علت و معلول را الگوی خود قرار دهیم. صحبت‌های ما باید مبهم اما سرشار از وعده‌ها باشد؛ باید به انگیزه‌ها بیش از تفکر شفاف و منطق توجه نمود. تشریفات حزبی تازه‌ای راه‌اندازی کنید، از آن‌ها بخواهید تا وفاداری خود را نشان دهند.
در صورت نبود دلائل قابل توجه و مذهبی سازمان‌یافته، سیستم‌های باوری ما با توان نامشخصی همراه خواهد بود. دانش حقه‌بازی، یا اینکه چگونه حزب خود را در پنج مرحله سازماندهی کنید همان‌طور که شما دنبال راهکارهایی می‌باشید تا با حداقل تالش بیشترین قدرت بدست آورید و نتیجه آن حزبی بوجود می‌آید که بسیار مؤثر خواهد بود…

انتخاب‌ها را کنترل نمایید دیگران را مجبور کنید تا در بازی شما وارد شوند.

بهترین حیله‌ها آن‌هایی هستند که دیگران پیش خود فکر می‌کنند انتخاب‌هایی دارند: اهداف شما احساس می‌نمایند که تحت کنترل هستند، اما در واقع دست‌نشانده شما هستند. به دیگران انتخاب‌هایی را بدهید که هم‌راستا با خواسته‌های شما باشد. آن‌ها را مجبور نمایید تا بین دو انتخاب شیطانی تصمیم بگیرند، هر دو این انتخاب‌ها اهداف شما را در پی دارد. آن‌ها را بین گزینه‌های بد و بدتر قرار دهید: هر موقع که قصد بازگشت داشتند مورد لطمه قرار گرفته‌اند.

کتاب هنر بله گرفتن

این کتاب یکی از بهترین کتاب‌های مدیریتی است که به شما یادآوری می‌کند که شما یک مذاکره‌کننده هستید. مذاکره همان حقیقت زندگی است. وقتی سرکار هستید صحبت‌های شما با رئیس شرکت بالا می‌گیرد. شما در تلاش هستید تا با فردی در مورد قیمت خانه او به توافق برسید. دو وکیل نیز تلاش خود را می‌کنند تا شرایط مربوط به تصادف رخ داده را مدیریت کنند. افراد دولتی یک شرکت با رهبرهای اتحادیه ملاقاتی دارند تا اعتصاب کاری را حل نمایند. وزیر امور خارجه آمریکا با همتای جماهیر شوروی خود برای دست‌یابی به توافق‌نامه با توجه به محدودیت‌های هسته‌ای جلسه می‌گذارند. تمام این‌ها مذاکره است. این کتاب به ما کمک می‌کند بتوانیم در هر بله گرفتنی پیروز باشیم و برنده‌ی تمام مذاکرات شویم.

اگر من بر این باشم که درست میگویم و شما نیز بر این باشید که درست میگویید ما می‌توانیم با توجه به فایده‌ها، فایده‌هایی نیز عاید کنیم. ما ممکن است برای حل این موضوع و شرایط موفقیت‌آمیز نیاز به یک شخص ثالث داشته باشیم.

اگر دو جناح نتوانند بر سر دستمزد توافق کنند، ما می‌توانیم از رأی‌گیری افراد بهره ببریم.

کتاب نظام گوله برفی

موبونل در این کتاب شما را با یک سیستم آشنا می‌کند که به‌صورت نظامی خود تقویت‌کننده پیش می‌رود. این اثر راهبردها، ابزارها و آمادگی فکری مورد نیاز را برای توسعه مؤثر کسب و کارتان در اختیارتان قرار می‌دهد. در کتاب نظام گلوله برفی ابتدا با روش کار این سیستم آشنا می‌شویم. در ادامه در می‌یابیم که چگونه و از چه ابزارهایی استفاده کنیم که ما را به هدفمان برسانند. مرحله بعدی یافتن و انتخاب مشتریان ایده‌آل و روش‌های متقاعدسازی آنان است. در بخش بعدی کتاب یاد می‌گیریم که با انجام چه کارهایی می‌توانیم اعتماد دیگران را به خودمان جلب کنیم و کاری کنیم که ما را دوست داشته باشند.

مردم تمایل دارند تا به یک لطف پاسخ دهند. آغاز رابطه با استفاده از تخصصتان باعث ایجاد  حسن نیت می‌شود که معمولاً به چند صورت به خودتان باز می‌گردد. سرمایه‌گذاری در بده بستان‌ها باعث بازگشت سود می‌شود.

کتاب نبوغ میلیاردی

در کتاب نبوغ میلیاردی شما یاد می‌گیرید که رؤیاهای خود را به حقیقت تبدیل کنید. این کتاب به شما کمک می‌کند تمام رؤیاهایتان را با روشی منطقی و کاربردی به واقعیت تبدیل کنید و روز به روز در شغلتان پیشرفت کنید. فکر و باورهای شما ارتباط مستقیمی با پیشرفتتان دارد.

این کتاب به شما کمک می‌کند موفقیت را پیدا کنید و برای این مسیر ابتدا خودتان را تغییر دهید. با خواندن کتاب نبوغ میلیاردی اطلاعات کامل و وسیعی به دست خواهید آورد و برنامه‌ی قدرتمندی به دست می‌آورید و با آن زندگی خود و اطرافیانتان را دگرگون کنید.

شما با قانون جذب می‌توانید هر چیزی که نیاز دارید را مطابق را افکار خود جذب نمایید. شرایط مالی و محیطی شما بازتابی از افکارهای غالبتان می‌باشد.

در مورد چاپ و نشر کتاب بیشتر بدانید…

صفحه اصلی وب‌سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *