ارزش ورزش

اشتراک گذاری:

ارزش ورزش

دسته:

عنوان کتاب:

ارزش ورزش

نویسندگان: مجتبی همتی، الهام حاجی‌پور
ناشر: کتیبه نوین
قطع کتاب: رقعی
شابک: 978-622-307-427-1
تعداد صفحه: 26

قیمت محصول:​

معرفی کتاب: دنیای کودک دنیای بازی است، دانش‌آموزان به خصوص در دوران دبستان و پیش‌دبستانی با بازی زندگی می‌کنند، آنان به خاطر روح لطیف و سرشار از مهر و محبتی که دارند همه چیز را در بازی می‌بینند، کودک نوآموز و دانش‌آموز در دنیای تخیل و ضمیر پاک و فطری خود دنیا را به شکل بازی تصور می‌کند. تمام کسانی که با کودکان سروکار دارند و امر آموزش به این عزیزان را عهده‌دار هستند تقریباً در کار خود به این نتیجه دست یافته‌اند که بهترین، سریع‌ترین و جذاب‌ترین شیوه آموزش به این گروه سنی از دانش‌آموزان انجام کار در قالب بازی است.

امروزه حتی دانشمندان و روانشناسان گروه سنی دبستانی و پیش‌دبستانی معتقدند که انجام بازی و ورزش‌های صحیح باعث هماهنگی در اندام‌های گوناگون بدن می‌شود و به آموزش صحیح و بهتر دروس حتی مفاهیم ذهنی و انتزاعی ریاضی، فیزیک و شیمی و… می‌شود چه رسد به درس تربیت‌بدنی و ورزش مدارسی که خود زمانی است که دانش‌آموزان آن را با هیچ عوض نمی‌کنند و بنده در سال‌های تدریس خود در مقطع ابتدایی بارها شاهد و ناظر آن بوده‌ام که دانش‌آموزان حتی حاضرند در سرمای شدید زمستان و زیر باران به حیاط مدرسه بیایند و ورزش نمایند بنابراین نقش و اهمیت این کار انسانی بر کسی پوشیده نیست.

مجموعه‌ای که در دست است حاصل تلاش همکار ارجمندمان جناب آقای همتی است که از روی عشق و علاقه و دلسوزی و به منظور ارتقای دانش عملی و فکری همکاران جهت برگزاری بهتر برنامه‌های ورزشی که نتیجه آن آموزش بهتر و کمک به سلامت جسم و روان دانش‌آموزان هست تهیه شده است. در اغلب این اشعار آموزش مفاهیم مورد نظر بوده که امید است دوستان و همکاران و دانش‌آموزانی که از این اشعار استفاده می‌نمایند در ارتقای دانش و نقش ورزش آن را به کار‌ برند.

کلیدواژه‌ها: دنیای کودکی، ارزش ورزش، نرمش و گرم کردن، بارون میاد خیس نمیشم، سایه له کنی، بچه‌ی مهربون، چرخاندن طناب، بالا پایین، چپ راست، دست به دیوار، بشین، نشین، بالا بلندی، تعادل، دویدن دو نفره با طناب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ارزش ورزش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پیشنهادی