اخبار انتشارات کتیبه نوین

۵ مقام برتر فارس در هفته کتاب به فسایی ها رسید

۵ مقام برتر فارس در هفته کتاب به فسایی ها رسید

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین فیروزی ظهر شنبه به خبرنگاران، گفت: در آئین استانی بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار ۱۴۰۱، پنج نفر از کتابداران و فعالان حوزه کتابخانه های عمومی شهرستان فسا به عنوان برترین‌های استان فارس تجلیل شدند.

وی در ادامه اظهار داشت: «محمد صادق صفرپور»، «علیرضا کوچکی»، «جعفر جاویدی» و «هادی دوگانی» از شهرستان فسا به عنوان حامی فرهنگ کتاب و کتابخوانی و خیرین برگزیده کتابخانه ساز و کتابخانه یار شناخته شدند. همچنین «ابوذر پوربخشیان» مسئول کتابخانه آیت الله دکتر احمد بهشتی فسا، به عنوان مسئول برتر کتابخانه های عمومی نهادی استان فارس مورد تجلیل قرار گرفت.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا در ادامه به شرح فعالیت و همکاری برگزیدگان پرداخت و گفت: از مهندس محمدصادق صفرپور، شهردار فسا، به جهت احداث و واگذاری «کتابخانه کودک و نوجوان شهروند»، واگذاری زمین «کتابخانه باغ زاهدی»، تعهد تکمیل ساخت پروژه خیّر ساز باغ زاهدی و حمایت‌های پیوسته فرهنگی از کتابخانه‌های شهر فسا تجلیل گردید و از دکتر علیرضا کوچکی به علت تجهیز «بخش کودک کتابخانه بقیه‌الله میانشهر» قدردانی شد و از آقای هادی دوگانی برای واگذاری «کتابخانه شهدای اینالو» شهر قره‌بلاغ تجلیل شد و همچنین از آقای جعفر جاویدی برای همراهی و همکاری در جذب و اهدای ۱۸ هزار و ۳۰۰ جلد کتاب به ارزش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از ۷۲۵ شخص حقیقی و حقوقی، به کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا تجلیل شد.

در آئین بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار استان فارس از ۳۶ برگزیده عرصه کتابخوانی در استان تقدیر شد. که شهرستان فسا با کسب ۵ مقام برتر، جایگاه اول استان در بین شهرستان‌های استان را کسب کرد.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین