اخبار انتشارات کتیبه نوین

شرکت بیش از ۱۶ هزار و ۵۰۰ نفر در پویش کتاب‌خوانی مثبت صبر

شرکت بیش از ۱۶ هزار و ۵۰۰ نفر در پویش کتاب‌خوانی مثبت صبر

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام علی جامه‌دار دبیر پویش کتاب‌خوانی مثبت صبر درباره این پویش اظهار کرد: پویش کتاب‌خوانی مثبت صبر با موضوع کتاب «گفتاری در باب صبر» از مکتوبات و دست‌نوشته‌های مقام معظم رهبری از ابتدای ماه رمضان آغاز شد و تا پایان این ماه ادامه داشت که به دلیل استقبال مخاطبان تا دهم خردادماه تمدید شد.

دبیر پویش کتاب‌خوانی مثبت صبر با اشاره به این نکته که این طرح در دو بخش مسابقه کتاب‌خوانی و پویش ملی اجرا می‌شود بیان کرد: شرکت در مسابقه کتاب‌خوانی مثبت صبر به این شکل خواهد بود که علاقه‌مندان با ارسال کلمه صبر به سامانه ۱۰۰۰۴۶۱۵، پیامی حاوی لینک‌های مسابقه کتاب‌خوانی دریافت کرده و از طریق این لینک‌ها می‌توانند فایل کتاب را به‌صورت رایگان دریافت و یا شکل فیزیکی آن را با ۳۰% تخفیف تهیه کنند.

وی ضمن بیان آمار دانلود فایل الکترونیک کتاب توسط ۲۰ هزار و ۳۱۱ نفر عنوان داشت: استقبال مطلوبی از مسابقه کتابخوانی مثبت صبر انجام شده و تاکنون ۱۶ هزار ۵۸۷ نفر در این مسابقه شرکت کرده‌اند.

حجت‌الاسلام جامه‌دار در رابطه با بخش پویش ملی مثبت صبر عنوان داشت: پویش ملی مثبت صبر در صفحه‌های مجازی، با هشتگ مثبت صبر و با تولید آثاری چون عکاسی خلاقانه از کتاب، تولید و انتشار فیلم یک دقیقه معرفی و تبلیغ کتاب، نقاشی کودکان از ایده‌های والدین از کتاب گفتاری در باب صبر و همچنین خوانش بخشی از کتاب است.

دبیر پویش کتاب‌خوانی مثبت صبر از مشارکت چشمگیر در بخش پویش ملی مثبت صبر در فضای مجازی خبر داد و تصریح کرد: در این پویش ۱۱ هزار نفر در کانال ایتا، ۲ هزار و چهارصد نفر در کانال سروش و ۲ هزار و ۳۰۰ نفر هم در فضای اینستاگرام مخاطب پویش ملی مثبت صبر بودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جوایز این طرح شامل جایزه نفر اول تا سوم مسابقه کتاب‌خوانی به ترتیب ۱۰، ۸ و ۵ میلیون تومان بوده و همچنین ۳۰ کمک‌هزینه سفر به مشهد مقدس مخصوص دیگر برگزیدگان مسابقه کتاب‌خوانی و برندگان پویش مثبت صبر خواهد بود.

مسابقه کتاب‌خوانی مثبت صبر در قالب ۱۰ سوال تستی، در سایت سوره در حال برگزاری است و برگزیدگان پویش ملی مثبت صبر نیز بعد از شرکت در این پویش توسط هیئت‌داوران انتخاب خواهند شد.

گفتنی است، پویش کتاب‌خوانی مثبت صبر تا دهم خردادماه تمدیدشده است.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *