اخبار انتشارات کتیبه نوین

پویش ملی مسابقه کتابخوانی «مکتب سلیمانی» در شیراز برگزار شد

پویش ملی مسابقه کتابخوانی «مکتب سلیمانی» در شیراز برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیر پویش ملی مسابقه کتابخوانی مکتب سلیمانی گفت: شناساندن و تبیین مکتب سلیمانی به آحاد مختلف مردم هدف از تشکیل این پویش است.

حجت الاسلام سید محمد متولی افزود: به همین خاطر آثار به چاپ رسیده از این شهید بزرگوار را بررسی کردیم و ۶ اثر را، در سه رده‌ی سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، انتخاب و پویش ملی مسابقه کتابخوانی «مکتب سلیمانی» را، راه اندازی کردیم.

مسئول پایگاه بسیج نهاد نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: در رده‌ی سنی کودکان، کتاب‌های مکتب سلیمانی و من یک حاج قاسمم، در رده‌ی سنی نوجوانان، کتاب‌های از چیزی نمی‌ترسیدم و عمو قاسم، و در رده‌ی سنی بزرگسالان، کتاب‌های ذوالفقار و سلیمانی عزیز معرفی شده‌اند که مخاطبان با توجه به رده سنی در هر بخش باید یکی از ۲ عنوان کتاب برای شرکت در مسابقه کتابخوانی را انتخاب کنند.

متولی بیان کرد: این پویش، از ۲۴ آبان ماه (هفته کتابخوانی) آغاز شده است و در نظر داشتیم اختتامیه آن را در سالروز شهادت سردار سلیمانی برگزار کنیم که بدلیل استقبال قابل توجه مردم عزیز و شرکت بیش از ۱۰۰۰ نفر تاکنون در این پویش بر آن شدیم تا این پویش ملی را تا دهه مبارک فجر سال جاری تمدید نمائیم.

وی در رابطه با زمان و نحوه آزمون گفت: آزمون رده سنی بزرگسالان و نوجوانان به صورت آنلاین، و به ترتیب در تاریخ‌های ۱۰ و ۱۱ م بهمن ماه و از طریق آدرس emamat-jomeh.ir/mosabeghe برگزار خواهد شد.

دبیر پویش ملی مسابقه کتابخوانی مکتب سلیمانی خاطر نشان کرد: جوایز این پویش در بخش بزرگسالان و نوجوانان، برای نفر اول تا سوم به ترتیب ۵ میلیون و ۴ میلیون و ۳ میلیون تومان خواهد بود و در بخش کودکان با توجه به مسائل روانشناختی این گروه سنی، بین تمامی شرکت کنندگان قرعه کشی انجام خواهد شد و به ۱۰ نفر مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اهدا می‌گردد.

اخبار انتشارات کتاب کتیبه نوین

صفحه اصلی سایت انتشارات کتیبه نوین